2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Maşallah çok tatlı duruyor canım :)
Benim dün kese göründü ama bebek görünmedi pazartesi bidaha gidicem insallah ozaman gorunur
İnşallah canım. Benim tüp bebek uzmanım bir gün önce sadece kese görmüştü. Beni riskli gebelik uzmanına gönderdi daha önce düşük yaptığım için. Profa gittim o gördü bebeğimi herşey yolunda dedi çok şükür. Drunun tecrübesi ve ultrason cihazından olabilir canım sen kalbini ferah tut inşallah herşey yolunda gidecek

Sata göre hesaplarlarsa seninki benimkinden küçük ama keseyi görürsün canım
Canım sen bu cuma kalp için gitceksin ben daha kese için gitmedim hiç pozitif olduktan sonra hiç gitmedim doktora seninkine gmre hesaplarsak ben keseyi görürüm bakaana sen gecen cuma görmüşsün kese alttan mı karındanmı baktılar sana

Canım vajinal baktı drum. Riskli gebelik uzmanı da vajinal baktı. Prof karından baksam görünür ama kanama alanı falan var mı diye vajinal baktı

Sen de keseyi görürsün canım inşallah

yürüyüşü iyi düşünmüşsün. sen daha iyi biliyorsundur hormonal denge için en cok hareket iyi geliyormus. bol su da iç detox. ben de salı gideceğim. salı gunu buyuk gun.
gerci burda cogumuz için 19 u ile baslayan hafta önemli sanırım hayırlısı tik tak :)

Kızlar bu kese ne zaman görünüyo test günümüzden 1 hafta sonramı birde kalp atışı ne zaman duyuluyo?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…