2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

şimdi benim test günüm yarın ya doktor bana dicek mi iki gün sonra kan ver diye vere vere kan kalmadıo_O
İşte bu sebepten erkenden kan vermek iyi değil. Biz sabırsız olduğumuz için erken veriyoruz.:KK45:. Daha sağlık ocağına gidip dosya açtıracaksın. Orada da kan alıyorlar o_O

Bu arada hamilelik takvimin yakışmış :nazar::anneadayı:

İşte bu sebepten erkenden kan vermek iyi değil. Biz sabırsız olduğumuz için erken veriyoruz.:KK45:. Daha sağlık ocağına gidip dosya açtıracaksın. Orada da kan alıyorlar o_O

Bu arada hamilelik takvimin yakışmış :nazar::anneadayı:

saol canım anca yapabildim:KK200: evet ya erken vermek iyi olmadı pazartesi gidicem sağlık ocağınada:KK49:

şimdi benim test günüm yarın ya doktor bana dicek mi iki gün sonra kan ver diye vere vere kan kalmadıo_O
Canım ben 12 14 ve bugün21.günüm bugünde kan berdim denileni yapsak kan kalmaz iki günde bir verin diyolar ya artış iyiyse bi hafta sonra ver dedi bana gittiğim doktor baktım üç katı artmıştı bi hafta sonra bugün verdim bende üçüncüsünü bakalım sonuç nasıl olacak

Doktorunu aradın mı canım, belki yerleşme kanaması olabilir ama sen yinede ihmal etme
Aramadım takip ediyorum öğlen kahvarengiye döndü. Yiyecek bişeyler hazırladım geri yatağa girdim. Artarsa direk doktora giderim.
Test günün ne zaman canım senin
Testimi yaptım canım ikiside pozitifti. Salı günü kese ve kalp için randevum var.

Kizlar ya bu saglik ocagi isini nasi yapiyoruz smdi hemen mi solemek gerekiyor ki:s ben solemedim sgk yok zatn bnde ozel sigorta ozel emekli sandigi var ama tabi bi aile hekimligine bagliyim. Calstgim icinde hic orali olmadn gitmek mi gerekiyo illa bilgi verirseniz sevinirim sekerler:)

X