2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Kızlar belirtileriniz ne durumda
Gogus bel agrisiniz varmi
Mide bulantisi
Baş dönmesi felan?
Benim
Baş donmesi ve ara ara mide bulantım oluyor ama gögus bel ağrisi hiç kalmadı geçti onlar
Bende bel ağrısı ayakta fazla durursam oluyor. Bazen kasık ağrısı. Baş dönmesi oluyor. Mide bulantısı yok çok şükür :)
Birde göğüslerim şiş

Benim 29 ekimdi transferim. Doktor yarına randevu verdi. Yarın keseyi görmeye gidicem. Senin benden de önce. Sende gidebilirsin artık.
Ay hadi inş görürsün sen görürsün bende giderim tüpü yaptrdığın yere mi gitceksin kontrole yoksa herhangi bi doktoramı gitceksin

bende devlette yaptırdım
Kalp atisina çagirir duyuldugunda
Dosyayı kapatırlar canım
Sen gitmesende onlar seni cagirir canım
Dosyayı kapatmaları için

Bende pazartesi inşallah duyarsam
Bidaha devlet hastanesine gitmeme gerek kalmıcak
Baska bi hastane ile devam edicem

Teşekkürler canım senin hikayen nedir?
Canim bnde pko var. Esim etkiledi bizi daha cok. Ileri harekt sifirdi sekik bozklugu vs. Asilamayma takplerle olmadi sora tupbebege karar verdk sukur tuttu inss oradadir ve sagliklidir ctesi gormeye gidicez ilk kez❤

Kızlar belirtileriniz ne durumda
Gogus bel agrisiniz varmi
Mide bulantisi
Baş dönmesi felan?
Benim
Baş donmesi ve ara ara mide bulantım oluyor ama gögus bel ağrisi hiç kalmadı geçti onlar
Benm agrilar ara ara devm ediyo rahmde regl gibi. Istahm acik iste tuzlu eksi seler istiyorm hep o hic gecmedi:) gogslerde biraz basladi hafif. En belrgin belrtim yemek benim canim:) aksamlari icm kiylnca servste bazn bulaniyo hamilelk bulantisi gbi degl normaldede oluyodu sukur bulanti baslamadi henuz ins olmaz:)

Anladım o zaman ben bi kese görmek için özele giderim orda görürse keseyi doktoruma giderim

Benim şimdi kese görünmez dimi 26 ekim transfer günüm senin kaçıncı gündü kese gördüğün gün
Canım benim transfer tarihim 25 Ekim ben geçen hafta Cuma keseyi ve bebeği gördüm. Cuma da inşallah kalp atışı için gideceğim. Sende görürsün bence gidersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…