2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Bende aynıyım biliyo musun erken sevinmek istemiyorum o yüzdende hep tedirginim degerim çok çok yükselcekmi kese kalp görebilecemmi bi sürü soru işaretim var sen bi aşama daha gectin ama ne güzel
Rabbim hepimizin yavrusunu kucaklarıza almayı nasip etsin inşallah
Sevincimiz yarıda kalmasın

Dün arkadasımla konuştum oda tüp bebekle hamile kaldı 4aylık şuan

Test gününden 12gün sonra gitmiş ilk boş bi kese görmüş
10gün sonra bebek görünmuş nokta şeklinde
1hafta sonra gitmiş bu sefer kalp atışını duymuş

Bana daha çok erken bu yüzden
Boş kese göründü hiç üzme kendini dedi sağol sun bayaği bi rahatlattı beni

Şuan sabirsizlikla pazartesiyi bekliyorum

Rabbim hepimizin yavrusunu kucaklarıza almayı nasip etsin inşallah
Sevincimiz yarıda kalmasın

Dün arkadasımla konuştum oda tüp bebekle hamile kaldı 4aylık şuan

Test gününden 12gün sonra gitmiş ilk boş bi kese görmüş
10gün sonra bebek görünmuş nokta şeklinde
1hafta sonra gitmiş bu sefer kalp atışını duymuş

Bana daha çok erken bu yüzden
Boş kese göründü hiç üzme kendini dedi sağol sun bayaği bi rahatlattı beni

Şuan sabirsizlikla pazartesiyi bekliyorum
Oooo baya gecmiş

Evet belki kişiden kişiye degisiyodur ama bende sanıyodumki
Transferden 15 gün sonra gidince kese görülüp kalp atısı duyuluyor
Ama öyle olmuyomuş
Ben bileyi anlamadım biz kaç haftalık gebe oluyoruz şimdi transfer günü kaç haftalık olmuş oluyoruz nasıl hesap yapcaz netteki hesaplama motoruna göre 5 haftalıkım bn ama 5 haftalık gebelerde kese kalp görülüyomuş benim aklım karıştı

Evet belki kişiden kişiye degisiyodur ama bende sanıyodumki
Transferden 15 gün sonra gidince kese görülüp kalp atısı duyuluyor
Ama öyle olmuyomuş
Canım vajinal baktırırsan görürsün. Ben oğlumda baktırmıştım vajinal. 6. Haftada. Vajinal kalp atışını bebegi görebilirsin. Ama karından muyanede çok geç gözüküyor. Dedim ya 7+5 falandı oğlumda karından kalp atışını gördüğümüz de.

Ben bileyi anlamadım biz kaç haftalık gebe oluyoruz şimdi transfer günü kaç haftalık olmuş oluyoruz nasıl hesap yapcaz netteki hesaplama motoruna göre 5 haftalıkım bn ama 5 haftalık gebelerde kese kalp görülüyomuş benim aklım karıştı
Son adet tarihi ile hesaplıyorsun canım :)
Bu arada bilgilerini yazarsan senide listeye ekliyeyim

Canım vajinal baktırırsan görürsün. Ben oğlumda baktırmıştım vajinal. 6. Haftada. Vajinal kalp atışını bebegi görebilirsin. Ama karından muyanede çok geç gözüküyor. Dedim ya 7+5 falandı oğlumda karından kalp atışını gördüğümüz de.
Vajinal ultrasonla bakıldı canım
ama duyulmadı

Opu gününe 15 gün ekleniyor diye biliyorum. Benim gecen sefer 30 ekim opuydu son adet tarihi 15 ekim saydılar

Kızlar belirtileriniz ne durumda
Gogus bel agrisiniz varmi
Mide bulantisi
Baş dönmesi felan?
Benim
Baş donmesi ve ara ara mide bulantım oluyor ama gögus bel ağrisi hiç kalmadı geçti onlar

Mide bulantisi
Baş dönmesi felan?
Benim
Baş donmesi ve ara ara mide bulantım oluyor ama gögus bel ağrisi hiç kalmadı geçti onlar
Benim bişeler yediğimde bazen oluyor ama oyle sabah bulantım yok çok şükür bide bel ağrım karınağrım ve göğüs hasaasiyetim devam ediyor ama en rahatsız eden bel karın agrısı

Benim bişeler yediğimde bazen oluyor ama oyle sabah bulantım yok çok şükür bide bel ağrım karınağrım ve göğüs hasaasiyetim devam ediyor ama en rahatsız eden bel karın agrısı
Gecen haftaya kadar benimde bel ve adet ağrılarıları gibi ağrılarım vardi ama gecti simdi basım dönüyor gözlerim kararıyor arada

Mide bulantisi
Baş dönmesi felan?
Benim

Bende yemeklerden sonra bulantı, memelerde hassasiyet, karın şişliği ve aşağı doğru basınç hissi var alt kaslarımı sıka sıka yürüyorum

X