2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Benim kide geç duyuldu doktor dediki endişe etme o tırnak ucu kadar bişey daha çok küçük dedi.Sağlıkla gelsin bebeişiniz

Benim kide geç duyuldu doktor dediki endişe etme o tırnak ucu kadar bişey daha çok küçük dedi.Sağlıkla gelsin bebeişiniz
İçimi rahatlattin canım sağol

Benim doktorum izinde diye başka bi doktora gittim oda dediki boş gebelik olabilir tam bisey söylüyemem

oyüzden çok korktum dünden beri düşünüp duruyorum

Pazartesi kendi doktoruma gidicem inşallah ozaman duyulur

O ne demek yaa.

Allah emeklerini boşa çıkarmasın aynı yollardan geçmiş biri olarak çok dua edicem.

Valla öyle dedi işte sinirlerim bozuldu
Boş gebelik olabilir bebek görünmüyor dedi
Dedimki küçük oldugundan gorunmüyor olabilir mi
Neyse sen 1 hafta sonra gel dedi kestirdi

Ben mi erken gittim anlamdım
18 ekimde transfer oldum bilmiyorum
Valla kafam karıştı
19 kasımda gidicem kendi doktoruma
İnşallah duyarım busefer

Hakkımızda hayırlısı olur inşallah

Günaydın canım bende seni merak ediyordum. Banlıydın.
Bana doktorum kan sonucundan 12 gün sonra kese muayenesi dedi. Kese muayesinden 12 gün sonra da kalp atışı dedi. Yani daha erken :) 7. Haftada duyuluyor

Bana doktorum kan sonucundan 12 gün sonra kese muayenesi dedi. Kese muayesinden 12 gün sonra da kalp atışı dedi. Yani daha erken :) 7. Haftada duyuluyor
Gebelik uygulaması indirdim 5+5 görünüyorum benim tahminimce ve bebeğin kalbi 1milyon küsür kez atmış götünüyor. Beni 19unda kalp için çağırdı bende 26-27 günlükken görünmüş olacağım. Sanırım vajinal bakıldığında görünür ve duyulur. Benim doktorum kalp atımı için vajinal usg yapıyor. Karında bakıldıysa duyulmaz

Aynen canım, bende oğlumda vajinal USG ile bakıldı. 6+5 di günü. Karından geç görünebilir

İnşallah dediğin gibi olur canım yaa
Benim doktorda tam izne çıkcak zamanı buldu yani

Pazartesi Tekrar gidicem bakalım

Sende cuma günü gidiceksin dimi az kaldı sanada güzel haberler veririrsin inşalalh

Hem karın hem vajinal ultrasonla bakıldı ama duyulmadı
İnşallah seninki duyulur canım

İnşallah dediğin gibi olur canım yaa
Benim doktorda tam izne çıkcak zamanı buldu yani

Pazartesi Tekrar gidicem bakalım

Sende cuma günü gidiceksin dimi az kaldı sanada güzel haberler veririrsin inşalalh
Inşallah canım, bende tüp bebek yapan doktora gitmiyorum. Şehir Dışı uzakta.

Inşallah sağlıkla kavusuruz, giderken muz falan yemeyi unutma :)

Çok tesekkur edrim canım

Evladını Sağlıklı sıhhatli kucagına almayı nasip etsin rabbim sanada inşallah
Benim transferim 12 ekim bebeği ilk kez 2 gün önce gördüm alttan muayenede aramızda 6 gün var sanki erken bakmışlar gibi yolk sac varmıydı kese kontrolünde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…