2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Kızlar geçen hamileliğimde bebeklerin suyu fazlaydı erken doğum riskim vardı. Karnım şişti ya bu 1-2 gündür hemen gebeliğin ilk aylarında kesede su artması olurmu?

Resmide yükledim acaba erken mi gitsem doktora?

Kızzzlaaarrrr günaydın. 1.5 kilo birden almışım çok moralim bozuldu. Çokta yemiyorum aslında
Anamm:) ben yiyorm da cabuk acikiyorm die istahm acik bir ara tartiliyim bn de zayifm sknti olmz alsmda:) moralini bozma ama ya okadr hormon yuklemesi ilacti vs kolay degl ki normal yani. Klomenle kilo alanlar var. Hamisiz olck okadr:)

Masallah sana canim cok az kalmiss ilkimiz sen olcan❤ ay sorma korkutuyorlar. Bndr normal dogmdn korkardm ama tupbebek surecnde yasananlarda az degl yapariz gibi geliyo bi cesaret bazen:) olsn die okadr ugrastk bi seklde dogurcaz artik mecbur

bende 10. haftaya kadar hıc belırtı yoktu
bu uyku hali benı mahvetti
çalışıyorum evet sabah 8 aksam 6 baya zorluyor beni

amin inşallah hepimizi bebeği sağlıkla gelsin
Calisnca cok zor olur canim haklisin henuz baslamadi yogun bi seklde bnde. Calisiyorm bnde 9 6. Yemek sorasi baya bi rehavet cokuyo gozlerm kapanck gibi bi o oluyo 2 gundur yogurt flanda tukettgmdn heralde:) kahve icerdm bide isyernde onuda biraknca biel yuz yikayp geliyom ayilck bisi yok:))

Bilmiyorumki bu 1-2 günde oldu. Yürürkende aşağı basınç oluyor. Acaba randevumu erkene mi çeksem
Ben transfern 4. 5. Gunu bole oldm sismeye basladm 4 aylik gibi sora gitim hastaneye kan idrar ve ultrasn baktilar temz cikti ama karnm cok gerldi zor yuruyodum sivi cikti ultrasnda. Doktorla konustum protein agrlkli beslen bol su ve diger sivilari tuket dedi detylica 2 3 gun kotydm hapsurnca ksrnm yirtiliyofu sanki. Bide harekey et dedi birax yuruyd yaptim. 10. Gunu azalmaya basladi smdi normalim 5 6 gun icnde gecti hepsi sukur hep oyle kalcm snadim. Hormon yklu ya igneler oyle olabiliyorms bn cok tuzluda tuketiyorm blki oda etkiledi odem oldu. Sennkide blki bole bisi paylasmk istedm doktornla konusursn gecici bisi bnce korkma

Bende ilk haftalar birsey yoktu
Son iki gündür fenayım
Allah sana da kolaylık versin

Kızlar günaydın
Dün doktora gittim
Transferimin 26 günüydü çok sükür tek kese göründü ama kalp atışı duyulmadı
1 hafta sonra tekrar gidicem
sizce küçük diye mi görülmedi duyulmadı kızlar
Transferden sonra kaçıncı gün duydunuz siz?

beni de transferden sonra 23.gun cagırdı bugun ancak transvajinal ultrasonla duyabiliriz dedi beklemeyi önerdi, ben de beklemeyi kabul ettim. en erken 1 hafta sonra en gec de 10 gun sonra kalp atışı için doktora gitmemi önerdi.
kese görünmüş tebrik ederim darısı kalp atısına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…