2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Evet ama sen gormuyorsun, perde oluyor. Ben karnımı siliyor zannediyordum, megersem bebek doğmuş, karnımı dikiyormus doktor:KK45: sonra bebisi gösterdiler, gözleri yumuk yumuk bakıyordu:KK68:
Açıklamaların için çok teşekkür ederim :KK200: Etrafımda normal doğum yapmış arkadaşlarım korkma felan diyor ama bu dizi ve filmlerdeki doğum sahnelerinde bağıra çağıra saç baş yola yola doğum gösterdikleri için insan ister istemez biraz korkuyor.

Açıklamaların için çok teşekkür ederim :KK200: Etrafımda normal doğum yapmış arkadaşlarım korkma felan diyor ama bu dizi ve filmlerdeki doğum sahnelerinde bağıra çağıra saç baş yola yola doğum gösterdikleri için insan ister istemez biraz korkuyor.
Filmlerde hersey abartı zaten :)
Adı üstünde normal doğum. Allah herseyin kolaylığını verir. O zaman gelsinde doktorunla beraber doğum şekline karar verirsiniz

• Beğen
Reactions: gve
kızlar ben de 11 haftalık hamileyim
çalışıyorum ama bir de bana sorun
sanki ayakta uyuyorum öyle yorgun öyle halsizim ki
son ıkı haftadır boyleyım
hergun acil işlerimi yapıyorum diğerleri duruyor aksam olsa da eve gidip yatsam modundayım hep

sizlerde de var mı halsizlik
bu halsizlik ne zaman gecer

kızlar ben de 11 haftalık hamileyim
çalışıyorum ama bir de bana sorun
sanki ayakta uyuyorum öyle yorgun öyle halsizim ki
son ıkı haftadır boyleyım
hergun acil işlerimi yapıyorum diğerleri duruyor aksam olsa da eve gidip yatsam modundayım hep

sizlerde de var mı halsizlik
bu halsizlik ne zaman gecer
Hayırlı olsun öncelikle :) Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin. Herkeste belirti farklı oluyor. Bende de uyku hali var. Sen birde çalışıyorsun, Allah yardımcın olsun :dua::KK200:

Hayırlı olsun öncelikle :) Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin. Herkeste belirti farklı oluyor. Bende de uyku hali var. Sen birde çalışıyorsun, Allah yardımcın olsun :dua::KK200:
bende 10. haftaya kadar hıc belırtı yoktu
bu uyku hali benı mahvetti
çalışıyorum evet sabah 8 aksam 6 baya zorluyor beni

amin inşallah hepimizi bebeği sağlıkla gelsin

Ben 4,5 kilo verdim gebeliğimi öğrendiğimden beri yemek yeme skntım da yok sabah öğle akşam yiyorum acaba bunun sakıncası olurmu başına gelen varmı ?

Yok normalde pzt gidecektim doktorum üniversitedeymiş salıya kaldı. Haftaya salı 9;45 yalnız bu ara karnım inanılmaz şiş yüzümde şişmeye başladı. Tuzsuz yesem iyi olacak
İyi haberler getirirsin insallah :KK37: benim de eşim cts gidelim diye tutturdu daha 5 gun olacak doktor 7 gun sonra dedi. Salı günü dersi yok belki ben de o gune ikna ederim eşime erken gitmeye korkuyom :stop:

X