2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Uykum geldi benmde calsrken yatasm geldi bi ara:KK57: bnmde 14. Gun bugun ben bugn vermedm artik:KK70: canim 12. Gun 900 lerde deglmydi snde 2 gunde 2 kat digorlar fazla gibi ole dusunursek ikiz bence senin:) ben kacim acaba bak aklima merak dusurdun:)
Ya ikiz olsun da. Benim doktor anlattı. Bi hastasına 2 embriyo transfer yapmışlar. Sonra onlar kendi içinde tek yumurta ikizi olmuş. 4 üz olmuşlar. Ondan korktum. İki karından fazla yükselmiş ya.

Ya ikiz olsun da. Benim doktor anlattı. Bi hastasına 2 embriyo transfer yapmışlar. Sonra onlar kendi içinde tek yumurta ikizi olmuş. 4 üz olmuşlar. Ondan korktum. İki karından fazla yükselmiş ya.
Neyyy 3 u duydm da 4 u dutmamstm tatlim:rolleyes:hayirlisi ve saglikisi nese o olsun inss hepimiz icin:dua:

Çok sevindim canım sağlıkla al kucagına. Kan değerlerin kaç çıkmıştı canım
12.gun 945 14.gun 2599 çok tesekkurler :KK200:
Sukurler olsn keseyi gordun canim supr tabiki saglikli olsn en onemlisi o :KK66: inss gumbur gunbur onuda duyacaksn:dua:
Insallah ya :dua: kalp atısı kontrolu benim için en zor adım oldu sanırım
Yok ya naaptınız degerlerimiz aynı sayılır ben tek gordum bugun korkmayın :-)
Orası öyle tabi de ilk zamanlar olup şimdi kaybolunca korktum açıkçası.Neyse cumaya az kaldı beklicem mecbur
Ara ara bana da oluyo şişliğim iniyo birden belirtisiz normale donüyom sonra tekrar sisiyom kasılma oluyo balon misali dolanıyom ole

kızlar kese kontrolunde doktor 5 bucuk aylık dedi sat 4 ekim hesapladıgım gibi yani
Kese ebatına da 17-18 mm dedi siz de yazsanıza sonucları iyi mi buyuklugu bilmiyorum benim prof pek konusmuyo :-)

Benim kontrolüm önümüzdeki salı ertelenmezse. Ama geçen sefer kese çapı vermemişti çok kısa kalp atımını dinletti tamam. 2-3saniyecik

X