2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Kızlar benim boş gebelik oldu müsait bi zmanda kürtaj olcam rabbim sizlere saglıklı gebelikler nasip etsin
Canım gecmis olsun cok Rabbimin takdiri boyleymis demek tez zamanda inşallah sana bı evlat sağlıkla versin allahm
Kızlar benim boş gebelik oldu müsait bi zmanda kürtaj olcam rabbim sizlere saglıklı gebelikler nasip etsin

Dikkat et canım, çok geçmiş olsun. İnşallah kesilir
Kızlar günaydın. Çok yoğun bir mesaiye başladım. Yıl sonunu kapatmaya çalışıyoruz. Ben yeni ayıldım. Birazdan yeter ulennnnn deyip gidecem
rabbim kolaylık versin

Çok şükür bugün kalp atislarini duydum bebeklerimin. Ben bugünleri bekledim allahım bekleyen herkese nasıl etsin insallah
gözünüz aydın olsun canım, saglıkla kucağınıza aldığınız günleride görün

rabbim yardımcın olsun canım. En kısa zamanda saglıklı bebekler nasip etsin

Geçmiş olsun canım, rabbim sağlıkla anneliği inşallah doğal yollardan nasip eder sana. Her şerde bir hayır vardır derler hakkında hayırlısını nasip etsin rabbim

Çok şükür bugün kalp atislarini duydum bebeklerimin. Ben bugünleri bekledim allahım bekleyen herkese nasıl etsin insallah
gözün aydın

geçmiş olsun Allah en yakın zamanda sağlıklısını nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…