2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Aynen valla ac kalmamak icin yiyorum. Yemekten keyif tat alamiyorum artik. Rabbim baska dert vermesin ama boylede ot gibi hissediyorum kendimi yaa.
Aynen canisi tat almiyosn hicbisiden nezmaan normal yiyeblcm merak ediyorm bebisler iyi olsn yeterki. Yemekhaneye iniyorm oglen inan once ogurtuler geliyo bana acim ama yemek goresm yok gtmiyo bogazmdn zor yutuyorm

Kizlar iyi geceler. Cok siddetli hapsurdum arada oluyodu veya ters harektte kese yerini hissediyodm cekldgini acidigini:s tam ilaci kullanicaktm uzaniyodm bi siddetli hapsrdm karnimi tuttgm halde okadr acidiki ikisinin de yerini hissettm bicak saplandi kopardi sanki asiri korktum bisi olurmu sizce size hic oldu mu

Hasta olmamaya dikkat et canım, Allahın izni ile bişey olmaz. Yat dinlen

Hapşurınca benimde ağrım oluyor canım hele kaç gündür birde gribim ben. Bir şey olmaz inşallah gönlünü ferah tut

Hapşurınca benimde ağrım oluyor canım hele kaç gündür birde gribim ben. Bir şey olmaz inşallah gönlünü ferah tut
Siz yaznca icim ferahladi kzlar sagoln. Kivrandm o an ya siddetli agriyi yasaynca sarsilck yeri sandm direkt. Cok korkuyo insan iste tedavyle olncada kaybtmk istemiyo. Hepimizn yavrusunu Allah korusun. Cok gecms olsn canim sendede oldu demek nrdeyse doktoru aricaktim he

Hasta deglm ki canim. Yerleri sarsilck die cok korktm kivrandm o an acidan cok degiskti ya ins bisi olmamstr duadn bska carem yok Allaha emanet hepsi
Grip olur insan üşütür, bana önceki doktorum demişti ki "Dut değil ki bu, sallansın düşsün " kanama ağrı olmadığı sürece bişey olmaz Allahın izni ile

Canım ben gün içinde o kadar çok hapşırıyorum ki Allah korusun onların yeri sağlam hapşırmakla falan bir şey olmaz Allah’ın izniyle. Drum bana da anoda kalksan yiyecek ekmeği varsa onlar seninle derdi

Grip olur insan üşütür, bana önceki doktorum demişti ki "Dut değil ki bu, sallansın düşsün " kanama ağrı olmadığı sürece bişey olmaz Allahın izni ile
Gunaudin canim❤ amin inss. Kanama falan olmamis baktim sukur. Oyle de iste korkuyorm pank oluyorm hemen tedavyle olnca bole heralde:) kabus gordum etkisnde kaldim sanirm bi bebegim dogmus digeri yokmus Allah korusun

Canım ben gün içinde o kadar çok hapşırıyorum ki Allah korusun onların yeri sağlam hapşırmakla falan bir şey olmaz Allah’ın izniyle. Drum bana da anoda kalksan yiyecek ekmeği varsa onlar seninle derdi
Dogru Allah nasip ettiyse olur hep dua ettim okudum yattim gece bende. Ya bende hasta degilim surekli burnum tikaniyo hele geceleri fisfis sikmadn uyuyamz oldm tikannca raaht uyuyamiyorm bogazim kuruyo hep. Burun spreyinin zarari olur mu bilmem doktora sorucam alrjk biside olabilir bnyem biraz alerjk benim zaten bazi ilaclarada alerjm var:)

Gunaudin canim❤ amin inss. Kanama falan olmamis baktim sukur. Oyle de iste korkuyorm pank oluyorm hemen tedavyle olnca bole heralde:) kabus gordum etkisnde kaldim sanirm bi bebegim dogmus digeri yokmus Allah korusun
Allah korusun canım. Bende hep kabus görüyorum diyordum ya, uyumadan önce ayetel kürsi , Felak, nas okuyorum. Bişey görmüyorum 5 6 gündür :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…