2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Merhaba arkadaşlar bana yardımcı olun lütfen bugün transferin 7. Günü 2 tane blastokist dondurulmuş embriyo koyuldu idrar testi yaptım ikinci silik çıktı ama kanamam başladı pembe kahverengi karışık tutmadım aceba adetmi oluyorum kafam allak bullak
Testiniz gayet belirgin çıkmış hayırlı olsun. Kanama çoksa bence drunla görüş belki bir şey önerir

Merhaba arkadaşlar bana yardımcı olun lütfen bugün transferin 7. Günü 2 tane blastokist dondurulmuş embriyo koyuldu idrar testi yaptım ikinci silik çıktı ama kanamam başladı pembe kahverengi karışık tutmadım aceba adetmi oluyorum kafam allak bullak
Canim hayirli olsun.bende de kahverengi lekelenmeler olunca senin gibi erken test yapmistim pozitif cikmisti.doktoru aradim dinlen dedi birde kan sulandirici igneyi birak dedi.ama sen diyosunki kanamam var çok gibi algiladim ben. Doktorunu bilgilendirmende fayda var.

Kızlar bir gebemiz vardı adet kanaması gibi kanaması olmuştu doktor iğne ve istirahet vermişti. O kimdi hatırlayamadım nasıllar acaba bebişle kendisi?

Bnde oleym ya ikizlerde mi bisi oluyo acep :)) adete 4 5 gun kaladan basladim daha agzima surmedim bak 2 ay doldu:) canm ckmiyo gormek istemiyorm meyve iyi geliyo banada ayniz senle tatlim:) hatta tatli elma bile yiyemiyorm okadr tatli istemiyo canim :KK70:
Valla bende bugun tatli yaptim iki catal zor yedim istemiyo canim meyveyi de cok yiyemiyorum. 1 kilo mandalinayi tek yiyodum tedavi basinda simdi 2 taneyi zorla

Çatlak kremi veya yağlara ne Zaman başlamamız gerekiyor burts’s bees diye bir yağ varmış bilgisi olan varmıdır yada başka marka tavsiyesi :)
SoyledigindS yağla ilgili bı fikrim yok ama ben hindistan cevizi yağı ve vaselin kullaniyorm cildim cok kuru ilerleyen aylardada susam yagi deri altına etki edip icten yirtilmalari engelliyor diye duymuştum bı doktordan dogal olan yağları tercih etmekte fayda var.

Valla bende bugun tatli yaptim iki catal zor yedim istemiyo canim meyveyi de cok yiyemiyorum. 1 kilo mandalinayi tek yiyodum tedavi basinda simdi 2 taneyi zorla
Agzima bile koymuyorm vala bulanti cosuyo ozaman.eksi myveler iyi geliyo portakal suan favorim:) her aksam karisk meyve tabagi getiriyo onume esim cocuklar yesin die ben duba olcm bole dayarsanz diyom:))

Canim hayirli olsun.bende de kahverengi lekelenmeler olunca senin gibi erken test yapmistim pozitif cikmisti.doktoru aradim dinlen dedi birde kan sulandirici igneyi birak dedi.ama sen diyosunki kanamam var çok gibi algiladim ben. Doktorunu bilgilendirmende fayda var.
Çok değil canım ama var normalde gelmiyor lavaboya gidince geliyor peçeteye pembe kahve karışık kan verdim bakalım ne olacak

Agzima bile koymuyorm vala bulanti cosuyo ozaman.eksi myveler iyi geliyo portakal suan favorim:) her aksam karisk meyve tabagi getiriyo onume esim cocuklar yesin die ben duba olcm bole dayarsanz diyom:))
Bende gunde 1 muz oglen falan yiyorum. Aksamda 1 2 mandalina yada elma. Ne yerdim portakali gecen sene anam canim bisey de cekmiyo as ersem belki istahim acilir.

Bende gunde 1 muz oglen falan yiyorum. Aksamda 1 2 mandalina yada elma. Ne yerdim portakali gecen sene anam canim bisey de cekmiyo as ersem belki istahim acilir.
Muz bnde yiyorm canim. Ayvada iyi geldi. Nebilym biz nezaman yicez hic yemek yemesem yemem gibi yani hic goresim bile yok yemek falan kokusu :s zorla yiyorm iskence gibi

Muz bnde yiyorm canim. Ayvada iyi geldi. Nebilym biz nezaman yicez hic yemek yemesem yemem gibi yani hic goresim bile yok yemek falan kokusu :s zorla yiyorm iskence gibi
Aynen valla ac kalmamak icin yiyorum. Yemekten keyif tat alamiyorum artik. Rabbim baska dert vermesin ama boylede ot gibi hissediyorum kendimi yaa.

Hayirli olsun canim rabbim bu sefer guldursun yuzunu insallah. Kesin dna testine yollucakmisiniz?
tesekkur ederimm :KK200:
Yok canim genetikde sorun cikmadi bizim o yuzden gerek duyulmadi
Canım ben kaçırdım geçmiş olsun sana ne oldu ki?

Benim hamileliğimin ilk haftalarında 4 aylıkmışım gibi karnım çıktı. Ayak bileklerimde ödem olştu ama geçecek. Bitki çaylarıda içemiyorum ya.Artık doğumdan sonra :anne:
Dondurulmuslarla tedaviye basladim canim bu gun iki aydir bekliyordumm:dua:

X