2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Çatlak kremi veya yağlara ne Zaman başlamamız gerekiyor burts’s bees diye bir yağ varmış bilgisi olan varmıdır yada başka marka tavsiyesi :)
Ben şimdiden neutrogena bakım kremini karnıma
bacaklarima
gögüslerime
Sürüyorum aklıma geldikçe

Bi faydası olurmu bilmiyorum en azindan cildim kurumasın sürekli nemli kalsin diye sürüyorum

Dur sayayım
-Göğüs
-kalça
-diz arkaları
-iç bacak kısmı
-ve tabiki karın bölgesi

Tabi kişiden kişiye degisiyor, krem yada yağ kullanırken birinden birini ihmal etmeyin
Ya ben bu zamana kadar 2-3 sefer anca krem sürdüm. Fakat Orjinal zeytinyağlı sabunla banyo yaptım. Henüz bir çatlama olmadı bu olmayacağı anlamına tabiki gelmez sonuçta 1 ay var. Ama ben zeytinyağlı sabunun gücüne inandım. Evde bir sürü vücüt kremi var farklı markaların süreyim bari

Bi arkadaş vardı doguma 1 hafta kala çatlamıştı sonra çatlaklar ömrünce geçmiyor

Benim doktorum telefon la vakit geçirme mümkünse aynı odada bile durma diyor ama çok zor sizin doktorunuz da söyledimi
Masallah benim doktorum bu konuda bana hiç bilgi vermiyor ne yasak ne yapmam lazım bebeğe bakıyorlar haftasıyla uyumlu tamam bitti
Günaydın canım, günlük yemen gerekenler bazı sıtelerde yazıyor. :) karbonhidrat fazla yemezsin olur biter. Ben salatalık havuç meyve kuru yemiş yiyorum
Bana diyetisyen ikiz gebeyken 2 ceviz yada 10 badem demişti kalorisi çok aman dikkat kase kase yeme canım
Benimki de aksam mandalina muz elma meyve olarak ne varsa evde zorla yediriyo zaten yedikten sonra bin pisman oluyorum midem kotu oluyo
Ablamdasağlıklı beslensin diye meyve suyu sıkup sıkıp içerdi gebelikte sekeri çıktı hem çocuğun suyu faxlaydı 18 kilo aldı hemde iri bebek doğurdu. Geleceğin şeker hastası riski var yeğenimde. Meyve şeker sorunu olmayanlarda 3 porsiyonla sınırlı. Eğer tatlılardan yediysen meyveyi yemiyorsun.
İlk 3 ayda hiç sorun değil zaten gebelik boyuncada 9-12 kg alıyorsun rahim büyüklüğü meme büyümesi bebeğin kilosu plesanta amnio suyu derken annenin almadına gerek yok. Çok kusuyorsan takviye alabilirsin tabi
Haklisin canım ben 6 ay önce açik miyom ameliyatı olmuştum bi nevi sezaryan. Sonrada tup bebek tedavisi hep bunların etkisi
Bende ameliyattan 6 ay sonra gebe kaldım erken doğurdum şimdi yine doğumdan 6 ay sonra gebe kaldım arkadaşlarım rahim bi toparlasaydı dediler ama doktorum sorun olmayacağını söylrdi. İçim rahatladı demekki 6 ay kısa bir süre değil
Paraben içermemesine (kremin) dikkat et canım

Yok canım kase kase yer miyim, 2 tane ceviz 4 5 tane badem yiyorum. Ara öğünde meyve yiyorum. Yemek de fazla abartmadan 2 tabağı geçmiyor :)

Oh yarasin sekerm olur oyle arada:) doktorlar gec saatte yemeyn de diyi ama acikiyorm bnde gecn makarna yemstm yogrtlu 11 e dogru:))

laiyka en basindan beri canim asla tatli cekmiyo meyve yiyorum
Bnde oleym ya ikizlerde mi bisi oluyo acep :)) adete 4 5 gun kaladan basladim daha agzima surmedim bak 2 ay doldu:) canm ckmiyo gormek istemiyorm meyve iyi geliyo banada ayniz senle tatlim:) hatta tatli elma bile yiyemiyorm okadr tatli istemiyo canim

Merhaba arkadaşlar bana yardımcı olun lütfen bugün transferin 7. Günü 2 tane blastokist dondurulmuş embriyo koyuldu idrar testi yaptım ikinci silik çıktı ama kanamam başladı pembe kahverengi karışık tutmadım aceba adetmi oluyorum kafam allak bullak

Eklentiler

• 20181206_165358.jpg
    159,6 KB · Görüntüleme: 24
Kesnlkle oyle tatlim. Yasayn bilr misali hassasiyetm var bu haberlere dayanamiyorm cocuklarla ilgil selerdede hemen yaslar akiyo icim gidiyo:) duygusalsan zatn daha hissediyosn Allah kmseyi bununla imtihan etmesn halimize sukurler olsn❤

Bence pozitif aktif olmadığı sürece endişe etmeyin diyorlar. İsterseniz bir doktorunuza sorun.

Testte göre hamilesin canım. Kanama için doktorunu aradın mı? İğne falan verdiler mi ? İnşallah bebegin sana sımsıkı tutunur ve bırakmazlar

Testin gulumsuyo canim masallah pozitif duruyo hemen ciktiysa cizgi vardir. 1 2 gune tekrar dene belrginlesecktir baya yerlsme kanamasi da olabilir 8. Gun cok hafif lekelenme sklnde oldu bnde peceteye devami glmedi onda bile hemen igne yaptilar onlem amscli. Ihmal etme ara bilgi ver yerlsme olabilir ama igne verebilrler. Bebegin seninle olsun ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…