2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Kaptım tabiii önümüki hafta başı Yapcam, sende katıl Nevreste ye tarifi özelden yazman gerekiyor o sana tarif bulur. Soğuk mezeler zaten kolay geçecek
Sagol canim benim ne zaman keyfim gelirde o zaman giriyorum mutfaga simdi katilirsam yapmak zorunda kalirim. Sana kolay gelsin o yuzden birincilik senindirrr

ultrason normal dedi cnm kan verdim sonuca bakalim aricaz dediler estrofem baslicaz.
Canım ben kaçırdım geçmiş olsun sana ne oldu ki?

O gobek bende tedavi basindan beri var ama sonucta iki tane daha cok yer kaplar genisletir
Benim hamileliğimin ilk haftalarında 4 aylıkmışım gibi karnım çıktı. Ayak bileklerimde ödem olştu ama geçecek. Bitki çaylarıda içemiyorum ya.Artık doğumdan sonra

Haklisin canım ben 6 ay önce açik miyom ameliyatı olmuştum bi nevi sezaryan. Sonrada tup bebek tedavisi hep bunların etkisi
Aynen bende de laparoskopiden kalma gobek oldu bi gobegimin alti var zaten. Bazen sinir oluyorum. esimde kedi şeyini gordu yine kavga ediyo der

Valla zor ana olmak iste de napalim bebisler icin cekiyoz vucudumuzdan vazgeciyoz.

Günaydın canım. Denk gelmemesi için dua edicem. Bu gün ziyaretine gitti. Benim elimden sadece bu kadarı geliyor. Kaderimizde bunları aynı gün yaşamak varsa elimizden bişey gelmez.Sen nasılsın tatlım.
Oyle canim duadn baska care yok. Uyku ve bulantilarla ugrasiyorm iste calisrken sor oluyo tatlim:) sen nasilsin agirlasmissindir artik sen havalarda cok sogudu dikat et kendine

Oh neguzel masallah kuzum benmde arstrmam lazim bilgim yok:) ben de hala zor inanigorm bulantilar hatrlatiyo:)) olmayacagini saniyodm hep Allaha sukur hep sukredip dua ediyorm. Kucagina da alicaksn mukemmel bi duygudur eminim suan onu canlandiramihorm bile:))

Oyle canim duadn baska care yok. Uyku ve bulantilarla ugrasiyorm iste calisrken sor oluyo tatlim:) sen nasilsin agirlasmissindir artik sen havalarda cok sogudu dikat et kendine

Ağırlaştım canım. Oturup kalkmalar zor oluyor. yemek yapmalarda zorlanıyorum. Ama hayatımda yaşayacağım en güzel duygulardan.Elim sürekli karnımda.

Geçen gün tv de tüp bebek tedavisini en ince ayrıntısına kadar anlattı. Labratuvardan çekim yaptılar. Ben ağlama krizine girdim birden. Çok duygulandım. Ya olmasaydı dedim.Ya tutmasaydı. Allahım sonuna kadar korusun yavrularımızı. Şuanda hareketleri çok net. Ayaklarına kollarına dokunuyorum. ilk göz göze gelme anını bende hayal ediyorum.Kalbim dayanır mı acaba bilmiyorum. Bizde hiç olmayacak sandık. O yüzden bu tarifsiz duyguları yaşıyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…