2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Karnım çok kötü. Gece uyutmuyor :KK43: wc ye kalktım, şekerim düştü, 3 kere geri yattım. Mandina şeker yedim. Sizde böyle oluyor mu ?
Gece 3.5ta kardeşimin telefonuyla uyandım. Birde kalbim çarptı dedim kesin bizimkilere bişey oldu. Sonra geri döndüm aradığının farkında değil yanlışlıkla aranmış. Ama ne korkuydu sonrada karnıma ağrı girdi. Kendimide kasmışım heralde gece tuvalete kalkarken iki kürek kemiğimin arasına bıçak saplanır gibi oldu sağa sola dönemiyorum sağ koluma vurutor ağrısı.
Olaydan beride kasıklarımda sancı oluyor.

Gece 3.5ta kardeşimin telefonuyla uyandım. Birde kalbim çarptı dedim kesin bizimkilere bişey oldu. Sonra geri döndüm aradığının farkında değil yanlışlıkla aranmış. Ama ne korkuydu sonrada karnıma ağrı girdi. Kendimide kasmışım heralde gece tuvalete kalkarken iki kürek kemiğimin arasına bıçak saplanır gibi oldu sağa sola dönemiyorum sağ koluma vurutor ağrısı.
Olaydan beride kasıklarımda sancı oluyor.
O an panik yaptın demek ki, çok geçmiş olsun. Benimde Karnım kötü. Ayağa kalktığınım zaman Bayılacak gibi oldum. Sabah tekrar oldu. Anlıyorum kan şekerim düştü. Önceki gebeligimde de oluyordu. Valla ne kadar dikkat etsek gelip buluyor

O an panik yaptın demek ki, çok geçmiş olsun. Benimde Karnım kötü. Ayağa kalktığınım zaman Bayılacak gibi oldum. Sabah tekrar oldu. Anlıyorum kan şekerim düştü. Önceki gebeligimde de oluyordu. Valla ne kadar dikkat etsek gelip buluyor

Aaa o çok tehlikeli. Sakın evde kimse yokken duşa girme Allah korusun düşersin sıcağında etkisiyle. Anladığım kadarıyla senin tabsiyonunda düşüyor. Senin azar azar sık sık beslenmen lazım. Ben şekeri azalttım geçen gebeliğimde bebeklerin suyu fazlaydı. Yine aynısı olsun istemiyorum

Aaa o çok tehlikeli. Sakın evde kimse yokken duşa girme Allah korusun düşersin sıcağında etkisiyle. Anladığım kadarıyla senin tabsiyonunda düşüyor. Senin azar azar sık sık beslenmen lazım. Ben şekeri azalttım geçen gebeliğimde bebeklerin suyu fazlaydı. Yine aynısı olsun istemiyorum
Evet, eşim de evde yoktu. Kendimi wc den yan odaya zor attım. Dediğin gibi az ve sık yemem lazım. Şu 8 ayı atlatsak biran önce kazasız belasız

Evet, eşim de evde yoktu. Kendimi wc den yan odaya zor attım. Dediğin gibi az ve sık yemem lazım. Şu 8 ayı atlatsak biran önce kazasız belasız
Daha önce bende erken doğurduğum için sanki taşıyamayacakmışım gibi geliyor. Ayakta dolaşıp yerdenbişey aldığımda basınç oluyor sağlıkla kucağınıza alırız inş

Kizlar
Size bişey sorucam
Ama garipsemeyin beni
Gerçekten endişeleniyorum çünkü :/

transferden sonra çok fazla dısarı cikmadım ben
20 gunde sadece 3.4 kere
yarım saat 1 saat çıktım geri geldim

Bugun hava çok guzel eşimle disarı çıkıp gezelim dedik ama korkuyorumda biyandan
Aksama 7.8e kadar gezsek bi sorun olurmu sizce?
Siz bayağa günlük rutin hayatiniza geri döndünüz mü?

Kizlar
Size bişey sorucam
Ama garipsemeyin beni

20 gunde sadece 3.4 kere

Bugun hava çok guzel eşimle disarı çıkıp gezelim dedik ama korkuyorumda biyandan

Ben hergün dışardayım, dediğin gibi hava çok güzel baktın yoruldun eve dönersin kendine saat sınırlandırma

Ben hergün dışardayım, dediğin gibi hava çok güzel baktın yoruldun eve dönersin kendine saat sınırlandırma
Tamam canım doğru söylüyosun
Arada ağrılarım olduğu için dışarı çıkmaya korkuyorum
Ama evdede hayat geçmez yani
20 gündür korkudan bişey yapmadım

Bunu atmam lazım üzerimden

Kızlar tekrar tahlil yaptırdım. 12. Gün sonucum 950 çıkmış
Gayet güzel artış canım, sıra kesede:halay:
Kizlar
Size bişey sorucam
Ama garipsemeyin beni

20 gunde sadece 3.4 kere

Arada bende dışarı çıkıyorum. AVM ye falan gidiyoruz. Kendini yormadigin sürece bişey olmaz:KK15:

Gayet güzel artış canım, sıra kesede:halay:

Arada bende dışarı çıkıyorum. AVM ye falan gidiyoruz. Kendini yormadigin sürece bişey olmaz:KK15:
Ben dayanayıp pazartesi veya salı gidip bi ultroson baktırırım. Bende çok uzun süre olmamak şartı ile günlük dışarı çıkıp geziyorum. Sadece kendini çok yorma canım.

X