2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

bazen benim de çok sisiyo ya, sonra bakıyom inmiş biraz :)
Sabah kalktığımda ödem dışında bir sorunum yok ama akşama doğru karnım iyice davul oluyor. Düşünrmiyorum 6. Ayımı :-)
Oldum canım .
Sanırım sonlandırcaz gebeliği maalesef yine kalp atışı alamadık .
Kafamda bitirmem için gönderdi ben hazırım dediğinde söyle tekrar bakalım sonra alalım dedi .

Canım geçmiş olsun mu denir ne denir bilemedim Allah beraberinde olsun. 26 haftalık erken doğurup hareketlerini hissedip doğduktan sonra kokularını hissedip dokunup sevip gözlerine bakıp bebeklerinden birini akciğer kanaması diğerimi barsak yırtılmasıyla acı içindr kaybeden bir anne olarak acını anlıyorum Rabbim herşeyin hayırlısını versin. Yinede buna şükür, en kısa zamanda anneliği tekrar yaşatsın rabbim. En son beta değerin kaçtı?

Oldum canım .
Sanırım sonlandırcaz gebeliği maalesef yine kalp atışı alamadık .
Kafamda bitirmem için gönderdi ben hazırım dediğinde söyle tekrar bakalım sonra alalım dedi .
Cok uzuldm canim:KK43: Allah hayirlisini nasip etsin herzaman cok zor yasadgn durum

Erkende gorunenilir yani tatlim anladm:) 2 hafta sora dediler banada gorunur garnti olsn die sanirm hemsiresi ole dedi. Ama doktorum 1 hafta sora gel yazms ben haftayada gidicem gornmesede olsun:))
Hayırlısı tatlım, bekleyiş devam ediyor. Bende cuma günü gidicem. Inşallah hepimiz güzel haberler veririz. :)

Normalde önümüzdeki hafta gidicektim ama Benim doktor izinine çıkıyor canım
Bu yüzden 19 kasim pazartesi gel dedi ama sanırım ben bana yakın bi doktora gidicem
Daha fazla beklemek istemiyorum

Herhalde daha kesin olsun diye süreyi uzun tutuyorlar :)
Evet kesin olsun diye cagirmiyolar. Benim kötü anım var erken gitmenizi pek tavsiye etmem
Doktorun söylediği gün nokta atışı gidip iyi ya da kötü haberi duymak daha iyi gibi
Bu erken kan tahlili yapmaya benzemiyor :)

Evet kesin olsun diye cagirmiyolar. Benim kötü anım var erken gitmenizi pek tavsiye etmem
Doktorun söylediği gün nokta atışı gidip iyi ya da kötü haberi duymak daha iyi gibi
Bu erken kan tahlili yapmaya benzemiyor :)
Ben bana denilen tarihte gidiyorum. Inşallah bir sorun çıkmaz. Kızlar sizin de kasık karın ağrısı oluyor mu arada ?

Sabah kalktığımda ödem dışında bir sorunum yok ama akşama doğru karnım iyice davul oluyor. Düşünrmiyorum 6. Ayımı :-)

Canım geçmiş olsun mu denir ne denir bilemedim Allah beraberinde olsun. 26 haftalık erken doğurup hareketlerini hissedip doğduktan sonra kokularını hissedip dokunup sevip gözlerine bakıp bebeklerinden birini akciğer kanaması diğerimi barsak yırtılmasıyla acı içindr kaybeden bir anne olarak acını anlıyorum Rabbim herşeyin hayırlısını versin. Yinede buna şükür, en kısa zamanda anneliği tekrar yaşatsın rabbim. En son beta değerin kaçtı?
Aynen ya daha 5 hafta tamamlandı saka gibi ilaclardan bence :-)

X