2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Hala gecmedi demek canim uzuldm senin adina ya zorlanirsn tabio_O ins bizde ole olmayiz benmde yiyemedklerm var yiyebildklerine yuklenmktn ondnda biktm. Cocugu nasi beslicm merk ediyorm. Isyernde hic yiyemiyorm corba bi iste. Sefer tasi getircem yarin:))
Kuzum bende is yerine yemek goturuyorum. Suanda firinda patates közledim onu yiyorum. Üstune nane limon icicem. Isallah gecer. Sen de endise etme. Yavrular bizden cok rahat besleniyor :emir_bebek::anne:

Kuzum bende is yerine yemek goturuyorum. Suanda firinda patates közledim onu yiyorum. Üstune nane limon icicem. Isallah gecer. Sen de endise etme. Yavrular bizden cok rahat besleniyor :emir_bebek::anne:
Cok iyi yapiyorsn kuzum bnde yarin goturmeye baslicam yemekhanenin kokusu yetiyo zatn. Patates banada cok iyi geliyo ya hasla tuzla ye yemegi olsn sknti olmuyo. Yogirtlu makarna iyi gldi demin 2 tabak gomdum:KK70: herks ole diyo rahatligorm bnde buyusun yavrularimiz❤

Cok iyi yapiyorsn kuzum bnde yarin goturmeye baslicam yemekhanenin kokusu yetiyo zatn. Patates banada cok iyi geliyo ya hasla tuzla ye yemegi olsn sknti olmuyo. Yogirtlu makarna iyi gldi demin 2 tabak gomdum:KK70: herks ole diyo rahatligorm bnde buyusun yavrularimiz❤
Afiyet olsun canım, sanada bebege de yarasın :KK45:

Kızlar sol tarıfımda ağrılar oluyor
karnımın sol tarafina dokununca daha çok hissediyorum
Birde ayağı kalkınca kasıklarıma birden ağrı giriyor
Normalmi bu ağrilar

X