Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
T Tosbikellim insallah oyledir 26 gunde bir hic adet olmadim hatta gecen ay 32. Gun adet oldum. Yumurtlama gununden beri kasik ve gogus agrim var cok kafam karisti testim de yok o_O
Ben ilişkiden 10 gün sonra yerleşme kanaması görmüştüm . Test yapsan çıkar bence . Nöbetçi eczaneye koştur eşini:)

Veeee açıklıyorum.. Kadinlar kulübü bana öyle şanslı geldiniz ki.. İyi niyetleriniz temennileriniz insana en büyük destek:)

Az önce eve geldik eşimle hastaneden.. Evet kızlar hamileyim.. Ama doktor daha çok yeni dedi.. Gec döllenme demistim ya hakli çıktım.. Bhcg değerim 72.. Yani daha cidden erken.. Heyecandan uyuyamadim yatakta.. Karnım da çok ağrıyo.. Hala inanamıyorum.. Hep gittigim hastaneydi.. Doktora diyorum ki enfeksiyon mu yine:KK70:doktorda gebelik var diyince ben şok:/ hastaneden ilk defa gülerek çıktığımı görüyorum :rolleyes:
Merhaba.Oncelikle tebrik ederim.Saglikla tutunsun bebeginiz,saglikla kucaginiza alin.Okurken o kadar heyecanlandim ki..Ben de 3 aydir istiyorum..Birileri boyle guzel haberler paylasinca umut oluyor gercekten..Sanki daha yakin ihtimal gibi geliyor.Darisi bizlere,tum isteyenlere..Kacinci denemenizde oldu ve ilk bebeginiz mi.Bir de bir de bir de :))) cok soru oldu ama mazur gorun bzi bekleyenler sizlerden tuyo almak istiyoruz.Yumurtlamadan kac gun sonra ogrendiniz??

İnşallah kuzum ya inşallah :KK200:
❤️ Benimde patoloji sonucum cikmis işlerden izin alıp çarşamba günü gideceğiz sonrada eğer bı sıkıntı görülmezse bu ay bende basliybaşl çalışmalara insallah ovu ve gebelik testlerimi de aldım hazırladım sizinkileri gördükçe sabirsizlaniyorum:KK49:

H E H E maşallah tatliis:KK200:boyle artarak devam etsin,kopkoyu hallerini de gorucez insallaah:nazar:
Bı soru sorucam canım ya,benim bugün çatlamadan sonraki 6.gunum,daha 8 gün var regle.Cok erken başlayan belirtilerin olmuş muydu?Bende arada bir vuran ağrı dışında hiçbir şey yokta:ıslık:
Ya tüplerin kapalı olması gibi ekstra sebeplerden çok korkuyorum,öyle olsa haberim olmaz ve bekleyip dururum anca..
Merhaba.Benim de yumurtam 4 subatta catladi.6. gunum ve batima 8 gun var.Birlikteyiz .:))Benim de arada kasiklarda hafif hafif batmalar oluyor ama psikolojik diye dusunuyorum.

Veeee açıklıyorum.. Kadinlar kulübü bana öyle şanslı geldiniz ki.. İyi niyetleriniz temennileriniz insana en büyük destek:)

Az önce eve geldik eşimle hastaneden.. Evet kızlar hamileyim.. Ama doktor daha çok yeni dedi.. Gec döllenme demistim ya hakli çıktım.. Bhcg değerim 72.. Yani daha cidden erken.. Heyecandan uyuyamadim yatakta.. Karnım da çok ağrıyo.. Hala inanamıyorum.. Hep gittigim hastaneydi.. Doktora diyorum ki enfeksiyon mu yine:KK70:doktorda gebelik var diyince ben şok:/ hastaneden ilk defa gülerek çıktığımı görüyorum :rolleyes:

Ay çok sevindim inşallah sağlıkli bir gebelik geçirir sağlıkla kucağına almak nasip olur

ben dun yaptim cani. Hatta burayada attim silik cizgi cikinca kan verdim negatif asilama tutmadi burdkai herkesede benden tavsiye labquick marka test almayin surekli silik cikartiyor
Canim ben de laboquick le yaptim ovulasyon testlerimi.Guvenilir oldugu yaziyordu.Onerebileceginiz baska marka var mi?Guvenilir degilse degistireyim.

Ben guvenilir diye duydum.Sadece saatler sonra cift cizgi cikti ben de iki kere.Zaten o da yaziyor.10 dakikadan sonrasini dikkate almayin diye.Varsa zaten 3 dakika sonra falan cikiyormus.
Gebeligini hic kullanmadim ama ovu testini kullandm bu ay elimde gebelik var henüz yapmadım

Senin de benimle yakindi degil mi canim?Benim bata 8 gun var.
Yakın canım son 6 gün kaldı benım de sabah lh testi yaptım yok denecek kadar silik cikti masAllah elcinin bu zmnlar yaptgnda baya belirginmis yok sanırım benim yine hayr olsun bati bekliyorum sen yaptın Mi hiç test

X