Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şuan 4gün gecikme ile 3135 progesterona baktı bide doktor o da 28 küsür çıktı o da iyi dedi ama keseyi tam anlamıyla göremedik erken dedi
Cok guzel masallah.. vajinal gorulurdu ama tercih etmediniz galiba.. 5000in ustunde de karindan gorulur... baska var mi cocuk ilk mi canim.

Ayy ama oyle duzenli bir donguye sahip degilsin.. lhde dalgalanma var bos yere umut vermek istemem heyecanlandirmak da istemem lakin durum bu bence kuzum insallah aliriz guzel haberi..
İnşaallah canım inşaallah bende kaptırmamaya çalışıyorum kendimi negatif çıksada üzülmem

Cok guzel masallah.. vajinal gorulurdu ama tercih etmediniz galiba.. 5000in ustunde de karindan gorulur... baska var mi cocuk ilk mi canim.
Evet istemedim zaten kontrole gideceğim diye beklemek istedim
Daha önce bi kez düşük yaptım bir yıl oldu çok zor ve stresli bir sönemden geçiyorduk o zamandan beri kafam dağılsın diye üstünde hiç durmadım zaten yeni evliydik o zamanlar biraz zaman tanıdık
Hayırlısı olsun inşallah bu kez sağlıklı bir gebelik olur

Benim de bir kizim var 10 yasa giricek.. 3 de kaybim var en son mayista kurtaj oldum.. iste senesi geliyor son adet tarihim.21 martti. Yine martta olucam sanirim gebe:)

Gecmis olsun cok zor ama her sey bizim icin... benim kizimdan onceki de karnimda ölmüstü.. kizim 9 ay sora gelmisti:)
Evet üzerinden zaman geçmesi çok iyi geldi bize zaten dediğim gibi belki o zaman olsaydı zor bi hamilelik geçirecektim nasip kısmet
Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

Evet üzerinden zaman geçmesi çok iyi geldi bize zaten dediğim gibi belki o zaman olsaydı zor bi hamilelik geçirecektim nasip kısmet
Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın
Evet tabi zaman iyi gelir.. benim yas da geciyor ondan yumurta rezerv azligi soz konusu direk tup bebek dediler bir taraftan gec kalir miyim diye dusunmeden edemiyorum.. senin yas kac bu arada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…