Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
H E H E maşallah caniim:KK200:ya ne güzel bir sayfa olduk,arada ilk sayfayı açıp gaza geliyorum.motive oluyorum:KK23:
Senin günlere göre kıyas yaptığımda sen 29 Ocak pik ,30 Ocak pik ve ilk silinmeye başladığı gun..1 Şubat'ı (silik gün)degerlendirmissin.
Bende 1subat pik öncesi, 3 Subat pik ve 4 Şubat ilk silinmeye başladığı günü değerlendirmis oldum.
Bu işler çok nasip olayı ya,hayırlısıyla bekliyorum bende:KK68:
Ne analizler yaptırıyor bu testler :KK70:

H E H E maşallah caniim:KK200:ya ne güzel bir sayfa olduk,arada ilk sayfayı açıp gaza geliyorum.motive oluyorum:KK23:
Senin günlere göre kıyas yaptığımda sen 29 Ocak pik ,30 Ocak pik ve ilk silinmeye başladığı gun..1 Şubat'ı (silik gün)degerlendirmissin.
Bende 1subat pik öncesi, 3 Subat pik ve 4 Şubat ilk silinmeye başladığı günü değerlendirmis oldum.
Bu işler çok nasip olayı ya,hayırlısıyla bekliyorum bende:KK68:
Ne analizler yaptırıyor bu testler :KK70:
Darısı başına inşallah kuzum :KK200:

Darısı sana canım ..
senın pik ne zamandı ? Ona göre yap dicem
Benim ovulasyon cok sacma oldu bu ay pik olmadi ama kendi dusuncem seffaf akinti olan gunler 4u ve 5iydi ama program 1ini gosteriyordu. Bronsit oldum bu ay neredeyse zatureeye donuyodu serum ilaclar falan onlsr sasirtti dye dusunuyorum.

Kan vermem direk doktora giderim gibi canım .
Benım damarlarım hassas doktorm adet tarıhın 1 hafta geçsin gel bakalım dedi ..
kan aldırmamı istemiyorlar. Çünkü damarlarım patlıyo ve morarıklar kolumda yürüyo resmen geçmesi içinde antibiyotkli krem kullanmam laızm bu süreçte zararlıdır
Oo hadi ya anladım canım. O zaman inşallah direkt ultrasonda görürsün bebeğini :)

Screenshot_20190209-211218_My Calendar.jpg
Screenshot_20190209-211242_My Calendar.jpg

H E H E benim hislerime gore 4u ve 5indeydi catlama

X