Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım mesajını gördüm de yorum yazmak istedim. Yumurta çatladıktan sonra 24 saat daha yaşıyor. Yani hala döllenme şansı oluyor. O yüzden değerlendirmek lazım mümkünse o günü de.
Darkgod Canım duydun mu

LezzetliCipetpet canım gözünaydınn evladına kavuşmuşsn Sağlıklı sıhhatlı bir ömrü olsun . Vatanımıza , mılletimize, annesıne, babasına hayırlı bir evlat olsun . Acısını görmeyın daima başardıklarıyla gururlanın inşallah

Canım mesajını gördüm de yorum yazmak istedim. Yumurta çatladıktan sonra 24 saat daha yaşıyor. Yani hala döllenme şansı oluyor. O yüzden değerlendirmek lazım mümkünse o günü de.
aynen çatlama da anlık bir şey, sonrasında yumurtalıktan atılan yumurtalar 12-24 saat salınıyor vücutta işte o ara spermle karşılaştı karşılaştı yoksa yaş

ben pendik medikalparka gidiyorum hep görüşleriniz nedir
Kime gidiyorsun canım, hastane çok soğuk geldi bana doğum yapan arkadaşım da pek beğenmemiş hemşireler falan çok ukala dedi. Bende 1 kere gittim fazla fazla fatura yazdılar sinir oldum bi daha gitmedim zaten bizim sigorta da geçmiyor. Kime gidiyorsun canım orda, gideceksen ama Neslihan Alan ı tavsiye ederim ordan

Merhaba arkadşlar çekinmeyın gelinn gelinn

Uğurlu listemizde adınız olsun istemezmisinizzz ?

Çıkın çıkın gelin
Herkese merhaba, bizim de bir operasyon sonrası ilk denememizdi, ovulasyon günü birkaç gün önce oldu, beklenen adet tarihi 8 Ocak, inşallah hep birlikte hayırlı haberler alırız, Rabbim dualarımızı kabul etsin.

Merhaba hoşgeldinn

Amin amin . Allahım isteyen herkese nasip etsın

Eklıyorum lısteye güzel haberler ver inşallah

Nerdensın ? Ne operayonu geçirdin ? yaşın kaç ? Tanışalım :)
İstanbul’dayım canım, 34 yaşındayım, iki ay kadar önce histeroskopi ve laparoskopi oldum. Rahim t şeklinde çıkmıştı Hsg sonucunda, bir de sol tüpde sıvı birikmesi görünüyordu, o nedenle laparoskopi ile birlikte yaptılar. Çok şükür tüplerin alınmasına gerek görmediler, şu an beklemedeyiz bakalım neler olacak. Siz de İstanbul’dasınız değil mi?

Benim akıntım bel ağrım ondan mı aceba
Yumurta çatladığı gün akıntı ve ağrı oluyor tabi, tespit ettiysen mutlaka değerlendir canım
Çok teşekkür ederim kuzum, darısı başınıza inşallah. 2019 da hepinize hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim inşallah. Siz de kavuşun meleklerinize

evet ultrason cihazları filan çok iyi 12 haftada hemen cinsiyeti filan söylediler daha önce çalıştığım hastaneden biliyorum maslak acıbademde bile bir profta vardı o cihazdan

Aynen hem cihaza hemde dr a bağlı canım. Emseyde mesela 11+3 tü direkt erkek dediler hiç %50 %60 değil %90 erkek demişlerdi. Bizim acıbadem sigorta, geçse belki sırf neslihan hanım için medical e giderdim ama çok masraflı oluyor. Doğuma kadar doğum falan .. biz yine emseye gideriz herhalde tamamlayıcı sigorta bizim emseyde 26 lira falan veriyoruz sadece tahlillere de çoğuna vermiyoruz ücret

benimde evim sapanbağlarında sen neresinde oturuyorsun

Aaa belki de yolda karşılaşıyoruzdhr hep :))) görğmcelerim kv falan o tarafta sürekli oralardayız bizde ..
Ben safaş ı biliyomusun hemen ordayım canım hemen arkasındayız. Orayı bilmiyosan çıraklık eğitim merkezinin ordayız :)

muayene ücreti ne kadar canım medical parkın

Ben ekimde gittim 150 yada 160 lira ödedim

Evet bende İstanbuldayım .
İnşallah çok beklemeden kavuşursun canım evladına

Belki okumussundur ama bende söylım benımde yaşım 25

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…