Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bazen BABALAR öpmek ister Bazı evlatlar izin vermez sakalı batiyor diye Bazı evlatlar öpmek ister, Toprak izin vermez, O artik yok diye
NE OLUR BABALARINIZIN KIYMETINI BILIN BAKIN SIMDI BUGUN 2008 SENESINDE BIRKAC SAAT ONCE VEFAT ETMISTI SIMDI ONSUZUM O YOK BENIM KEYFIMDE YOK HUZURUM DA O YASASIYDI GIKIMI CIKARMAZDIM AMA YOK SIMDI ANLATMAK MUMKUN DEGIL ACIMI TARIFSIZ RABBIM GERODE KALAN BABALARA ANALARA HAYIRLI SAGLIKLI OMURLER NASIP ETSIN SIZDEN BI RİCAM VAR OKUYAN OLURSA SUAN BIRER FATIHA OKURMUSUNZ TUM ÖLMÜŞLER ICIN ALLAH HEPINIZDEN RAZI OLSUN
Allah rahmet eylesin mekanı Cennet olsun inşallah

Allah rahmet eylesin mekanı Cennet olsun inşallah
Allah rahmet eylesin canım seni çok iyi anlıyorum ben de babamı daha yeni kaybettim Ekim ayında. Ne çok severdim allah nasip etti de vedalaşabildim onlar İstanbul’da oturmuyordu. Memeleketen İstanbul’a döndükten 2 sonra gözlerini yumdu babacığım biz hiç ölmesini beklemiyorduk ani oldu ama o hafta sonu içimden bir ses git babanı gör dedi. Çok şükür Allah’ıma izin verdi ona babacığım seni çok seviyorum diyebildim. Allah hepsini rahmet eylesin kalanlara da sağlıklı ömür nasip etsin inşallah

Bence bekletme günü farkedermi bilmem allah dualarımızı kabul eder inşallah hayırlısıyla

Amin insallah, doğru ya cuma isim var, persembe yapayım. Hep söylenen cuma vakti var ya, şartlanmışım farkında olmadan. Ben de duanın yeri zamanı yok diyenlerdenim. Önemli olan kalpten de hissetmek

Amin insallah, doğru ya cuma isim var, persembe yapayım. Hep söylenen cuma vakti var ya, şartlanmışım farkında olmadan. Ben de duanın yeri zamanı yok diyenlerdenim. Önemli olan kalpten de hissetmek

Aynen canim yer zaman farketmez kalp önemli dualarımız er yada geç kabul olacak buna inanıyorum zamana iyhitacimiz var bakalım kısmet

X