Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ovulasyon tetsim yok maalesef. bizde bu ay ovulasyon öncesi ve sonrasını değerlendirik. bakalım artık keşke benim de olsa hem şubat doğum günün. Sol kasığımda hala arada sırada batma var. inşallah psikolojik değildir. kızımda baya erken öğrenmiştim ama kaç gün öncesi hatılamıyorum.
Testin varsa bir sansini dene istersen sonuc negatif olursada uzulme zaten cok erken daha

25,27,29 Ocak gece saatleri,1 ve 3 Ocak saat sabah 11 ve bu akşam 4 ocak şansımı denemiş olucam son:)

Eklentiler

• IMG_20190204_171739.png
    IMG_20190204_171739.png
    444,6 KB · Görüntüleme: 20
Bi
Doktor bi sorun görmediyse sıkıntı okmaz canım. Genelde lh ın fsh tan yüksek olmasını istemezler pko belirtisidir. Ultrasonda pko görünümü yoksa ciddiye alıncak bi sonıç değil
Bi 4 5 doktor gezdim ultrason da hep temiz hatta yumurtalarin cok iyi dediler cnm hicbir doktor olumsuz tek kelime etmedi

Canım sonuçlar 6 ay öncesininse yapılması lazım yeniden, doktorun niye bunu söylememiş ki. Kadın hormonları aydan aya bile değişiyo. Eğer bi süredir çocuk isteniyosa ve olmuyosa hep kontrol altında olmak lazım ve değerleri de kontrol altında tutmak lazım. En az 3 ayda bir hormon tahlili yapılır çocuk isteyen birine
Cok saol valla ben adet olursam tekrar yaptirayim isteyince yapar heralde

X