Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tabi kide yat kız ben sen gibiyken saat 9 da bayılıyodum akşam 3 te uaynıyodum ruh gibi geziyodum evdde
ya varya 15 gündür falan 11 gibi delice uykum geliyor. öğrenmeden önce de yani. hatta arkadaşlarım tavuk diyor artık bana bu sıfatı da aldım

İşyerinde bile uyuya kalıyodum
Bol bol uyu ohh sabahlarıda baş ucunda kraker bulundurmayı unutma :)
anneme çekersem sıfır mide bulantısıyla rahat bi gebelik ve rahat bi doğum geçiririm. insallah anneme çekmişimdir
hadi iyi geceler herkesee

Merhaba arkadaşlar konu sahibi gibi bende 16.12.2018 tarihinde düşük yaptim çok şükür kendiliğinden oldu buna bile seviniyorum artık en güzeli kendiliğinden olmasıymış çünkü 12. Haftamdaydim 9.haftada bebeğimi kalp atışını bile görmüştüm meğer ondan bı kac gün sonra kalbi durmus Rabbim böyle nAsip etmis...Simdi önümüzdeki nasiplerimize bakacağız şuan ne zaman regl olurum bilmiyorum sizle beklemek istedim... İnşalllah en hayırlı zamanda o guzel haberi tekrar hep beraber aliriz

Aramıza hoş geldin canım bunlar en güzel bekleyişlerimiz inşallah bu topikte bebişlerimizi konuşmaya başlıcaz ki başladık bile ilk gebemiz saolsun benimde bir kaybım var 5 aylık erken doğum oldu doğurup kucağıma alamadım meleğimi inşallah bu sefer hepimiz kucaklarımızı doldurucaz

Canım benim birbirimizi o kadar anlayabiliriz ki amin canım inşallah ve Rabbim bı daha o acıyı yasatmasin insallah

Allah sabır versin. Amin inşallah

Judy_K Merhaba canım ..
Nasılsın ?
Ne zaman tekrar bebek düşünüyorsun ?

Merhaba tatlım. İyiyim hamd olsun sen nasılsın? Bu ay mantardan tedavi oldum. Sanırım temizlendi. Bu ay da galiba kimyasal gebelik yaşadım. Adetim bitsin öbür ay için çalışmalara başlıyorum :) bide folik asit kullanıyırum canımcım. Sen napıyorsun nedir durumlar?

H E canım yeni konun hayırlı olsun beni de ekle listeye gerçi ben ovü testi yapmıyorum ama yine de buralarda olcam inşaALLAH hamilelik haberlerimizi paylaşırız :) ayrıca yaşadıklarımız aşağı yukarı aynı seninle. Aynı dönem hamile kalıp aynı haftalarda aynı sebepten kaybetmek. İnşaALLAH bu sefer de aynı şeyi yaşayıp aynı anda hamile kalırız :)

Canım benım şuan bekleme sürecini çok iyi bilirim
Kendılıgınden oldu derken kürtaj işlemi olmadan mı düştü ..?

Amin canım aminnn

Bende işte canım regl oldum çok şükür :)
Şuan ovulasyon testıyle pik yakalamaya çalışıyorum :)
Biz Allahın izniyle çalışmlaara başladık .
Rabbım hayırlı , sağlıklı evlatlar nasip etsın hepimize

Ayy ağzından bal damlıyor inşallah canım inşallah
Batın neydı canım uğurlu listemıze senıde eklıyeyım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…