Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay kizlar surekli soruyorum sacma sapan ama baska sorcak biride yok. Reglime 12 gun var ve benim seffaf akintim bu sabh gelmeye basladi. 7 gundur ovulasyon testim hep silikti elimdede kalmadi bugn siparis verdim.Eki Görüntüle 2232207 dun yok listede bitek oda silikti zaten. Bugun yapamadim bu saatten sonra yumurtlama gibi bise olabilirmi seffaf akintim bugun gelmeye basladi
Merhaba, alakasız olacak ama grip için ilaç almış mıydınız? Ben ibuprofen içeren nurofen gibi ilaçlar kullandığım aylarda ovulasyonda da sapma olmuştu, testler de tam piki göstermemişti.

Kızlar üstteki 2 şubattaki ovulasyon testim alttaki az önce yaptığım. Bat 7 şubat 3 gün var herhalde. Koyulaşma var sanki, off çok stres yaptım. Gebelik testi yarın sabah ilk idrarla mı yapayım? Aslında testi yaptığım idrarı atmadım duruyo ama yaklaşık 15 dk dır bekliyo onunla yapılmaz dimi
yapılabilir canım ovulasyon testine göre var gibi inşallah :anneadayı::KK200:

Nasıl yapılıyo canm? Deneyeyim :)
Bence kesinlikle dene ne kaybedeceksin ki cok sukur bak guzel sonuclar aldik biz:dua: canim once niyet edip iki rekat namaz kiliyorsun sonra tesbihin her bir tanesi icin 1 fatiha 3 ihlas suresi okuyorsun cektigin sure zarfinda hic konusmuyorsun tesbih bittikten sonra onu kible tarafina yuksek bir yere asiyorsun perde gibi insallah dilegin kabul oldugunda onuda alip 40 tesbihle birlikte dagitiyorsun dilegini dileyip niyet et

30 unda sanki pik olmus gibi canım . Sen sanki ilaç almıştın serum ? O yüzden tam piki görememiş olabılırsın ?
Serum dun yedim ama herkesn bir iki gun onceden koyulasmis sonra siliklemis benm okdr cok koyulasmadida 30unda. Neyse 29u degerlendirmistik tek umudum o gune :110:

Serum dun yedim ama herkesn bir iki gun onceden koyulasmis sonra siliklemis benm okdr cok koyulasmadida 30unda. Neyse 29u degerlendirmistik tek umudum o gune :110:
Peki daha önce ovu denedin mi canım ?
Daha önce böyle biley başına geldi mi ?
Bak şimdi bende ovu yaptım . Böyle çıktı .
Eğer 30 unda pik olduysa aynı zamanlar da yumurtamız pik olmus FEE099C7-DBBF-4A36-915E-103C2DFC9D49.jpeg

Bence kesinlikle dene ne kaybedeceksin ki cok sukur bak guzel sonuclar aldik biz:dua: canim once niyet edip iki rekat namaz kiliyorsun sonra tesbihin her bir tanesi icin 1 fatiha 3 ihlas suresi okuyorsun cektigin sure zarfinda hic konusmuyorsun tesbih bittikten sonra onu kible tarafina yuksek bir yere asiyorsun perde gibi insallah dilegin kabul oldugunda onuda alip 40 tesbihle birlikte dagitiyorsun dilegini dileyip niyet et

Kesinlikle bişey kaybetmem canım haklısın, duanın açamayacağı kapı yoktur benim duamı da kabul eder insAllah Rabbim. :dua:
Regl sonunda hemen yapayım inşAllah. Peki ne kadar sürüyo tesbihi çekmek zaman olarak canm? Çalıştığım için ve sürekli telefonla meşgul olduğum için soruyorum. Olmazsa akşam yaparım.

X