Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle düşünme canım benim, testin güvenilirliği tartışmalı tabi ama o önemli değil bence, tam koyulaşma olmadan hamile kalan da okudum, geç ya da erken yumurtlama ile de. Sen gönlünü ferah tut:KK200:
İnşaallah canım ne olur çok dua et bana rabbim meleğinin yüzü suyu hürmetine kabul eder inşaallah :KK200:

Maşaallah senin pik olmuş gibi ben umutsuzum :KK12:
Önümüzdeki 3-4 günü iyi değerlendirmeye çalış canım
Umutsuz olma ama..benim normalde yumurtlamam iki gün sonra gözüküyor..ama geçen ay tam 5 gün geç yumurtladim..yani aslında düzenimiz sasiyor..sabahki testimi gördün birden koyuluk geldi,bence seninde öyle olucak..:KK200:

Vakti saati var demekki canım sıkma canını hayırlısı diye dua et hep
Adetlerin düzenli mi? Ovulasyon testi alıp kullanabilirsin
Ama anlamadığım bi konu daha var doktor beni süleymaniye tüp bebek merkezini yönlendirdi gitmelimiyim beklemelimiyim rahim filmini 26 aralikta cekildim henüz 3 ay olmadi bile niye gi dedi anlayamadim

H E H E morcivertkedi morcivertkedi can09e can09e kızlar siz ne dersiniz :emir_bebek:sabahkine göre birden koyulasti,bu gece değerlendirmesem sabah değerlendirsem şansım olur dimi yine ,gece anca evde olucaz eşimi ikna edemicem gibi..48 saat arayla olmuş olucaz:) çok heyecan yaptım ya..

Eklentiler

• IMG_20190202_172649.jpg
    IMG_20190202_172649.jpg
    99,2 KB · Görüntüleme: 27
Varikosel anlaşılabilen bişey mi doktora gitmeden merak ediyorum
Spermlere etki etmiyosa zaten önemli bi şey değil canım varikosel, erkeklerin çoğunda var. Ama bizim spermlere etki ediyodu, sperm kanallarını daraltıp spermleri eziyodu. Şimdi ameliyatı atlattık bakalım. Doktor ameliyattan sonra genelde 3-6 ay arasında hamilelik elde ediliyo dedi bakalım nasip. Bizim 3.5 ay oldu. Tabi bir sürü takviye de kullanıyoruz

Tesekkur ederim ben 2 yıllik evliyim ve cocuk istiyorum hic korunmadık ama malesef olmadı doktora gittik esimle hormon testi sperm testi rahim filmi hepsi yapıldı cok sukur hepsi temiz çıkti doktor sebepsiz infertilite dedi ne yapmam lazım simdi benim
Canım merhaba klomen ve çatlatma iğnesi kullandın mı hiç. Sebepsiz infertilite de şansı biraz daha yükselttiği için işe yarayabiliyo bu tedavi

Ovulasyon testi yapmış mıydın canım adete yakın. Artık pazartesi yapıyım diyorum canım, pazarteai de koyu çıkarsa salı ilk idrarla hcg yapıyım
Ben ilk ovulasyon testi yaptim zaten orada gorunce gebelik testi yaptim. Benim normalde de cok koyu olmazdi o gun koyuydu insallah seninde vardir canim

Umutsuz olma ama..benim normalde yumurtlamam iki gün sonra gözüküyor..ama geçen ay tam 5 gün geç yumurtladim..yani aslında düzenimiz sasiyor..sabahki testimi gördün birden koyuluk geldi,bence seninde öyle olucak..:KK200:
İnşaallah inşaallah :KK200:
İnşaallah bu ay tutar seninde bebişin :anneadayı:

Ben ilk ovulasyon testi yaptim zaten orada gorunce gebelik testi yaptim. Benim normalde de cok koyu olmazdi o gun koyuydu insallah seninde vardir canim
Çok soru soruyorum ama koyuluğu ne dereceydi canım böyle bat 4 kala falan? Baya pik yapmış kadar kouu muydu yoksa pike yakın bi koyuluk muydu

H E H E morcivertkedi morcivertkedi can09e can09e kızlar siz ne dersiniz :emir_bebek:sabahkine göre birden koyulasti,bu gece değerlendirmesem sabah değerlendirsem şansım olur dimi yine ,gece anca evde olucaz eşimi ikna edemicem gibi..48 saat arayla olmuş olucaz:) çok heyecan yaptım ya..
ayyy ne çabuk masallah:rolleyes:
olur olur bu ara ne kadar değerlendirseniz iyi

Aynen kuzum bende geçen ay ki sapkınlıgımdan vazgeçtim :)
Olsun diye tutturmuyorum artık .
Ne zaman olursa ..
bu ayda ovulasyonda sondu .
Diğer ay daha salarım büyük ihtimalle :)
Ama itiraf edeyim zaman çabuk geçiyor ..

Aynen canım hiç test falan yapma boşvet biraz akışına bırak

Ama anlamadığım bi konu daha var doktor beni süleymaniye tüp bebek merkezini yönlendirdi gitmelimiyim beklemelimiyim rahim filmini 26 aralikta cekildim henüz 3 ay olmadi bile niye gi dedi anlayamadim

Benim kuzenimin düşükten sonra 3 yıl cocu olmadı tüp bebek yaptırdı bebeği doğdu bebeğin 40 cıktı ikinciye normal yolla hamile kaldı şimdi oda doğdu allah işte herşey olacağına varır bi kaç ay daha bekle istersen sonra başla oda çok yorucu haliyle biraz daha bekle istersen bide iyice araştır onca para döküp sonra fos çıkmasın

X