Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim insallah vardir siviya dikjat edip tekrardan yapsana bana da sanki koyu geldi ayyy hadi insallah yaa. Ben iki gun kala ogrenmistim
Ovulasyon testi yapmış mıydın canım adete yakın. Artık pazartesi yapıyım diyorum canım, pazarteai de koyu çıkarsa salı ilk idrarla hcg yapıyım

Bu ay da olmazsa eşim de doktora gidicek ve ben de ovülasyon testlerine merhaba dicem Allah büyük
Eşin de gitsin keainlikle canım. Benim kaybettiğim bebeğim ilk ay ilk denemede oldu. O yüzden hiç bizde sorun olcağını düşünmemiştik ama eşimin değerleri kötü çıktı ekimde varikosel ameliyatı oldu. İnşallah artık hepimizin bebişi gelsin

Öyle düşündüm canm evde değiliz bugün yarın da misafirim var. Pazartesi adet belirtim çok olmazsa yapcam, belirtim olursa 8ini bekliycem diyorum merakıma yenik düşmezsem..

Kızlar birşey soracam ama cekiniyorum
Hamilelik kolaylassin diye kadin şey olmalı mi imm şeyy orgazm olacaksa önce mi sonra mi olmalı acaba erkekten

Varikosel anlaşılabilen bişey mi doktora gitmeden merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…