Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Peki kızlar 5+1 Ken 210 olması normal miydi hcg nin
Yumurtlama takibi yapmışmıydın canım ?

Geç döllenme olabılır .
Normalde değerin normal değil .
Benım 4+2 yken 283 tü değerim ama geç döllenme değildi .
Doktorun ne dedi sana gittinde ?

Hamis kizlar daha önce yaptiginiz negatif testi tekrar yapar mısınız acaba pozitif çıkacak mi :KK58:
elimde test kalmadı umudumda yok gidip test alasimda yok eskiyi yapıp oyalanayim diyorum :ıslık:
Hiç denemedim :)

Sen yumurtlama zamanından emin misin canım. Şimdi biz nesek boş olur dr un sana daha iyi bilgi vermeliydi aslında. Geç döllenme olmadıysa kese de bebek de nokta şekli bile olsa gözğkürdü ama belki aletleri kötüdür bilemiyorum. Ama bu değerle görülmesi imkansız. Ben ilk gebeliğmde çok sık girerdim ultrasona, 4+5 lerde falan nokta şeklinde bebeği bile görmüştük mesela bu kişiden kişiye değişir. Kıyaslama yapma ama değerin az geldi bana inşallah geç döllenemdir

Benimde 4+1 de 360 lardaydı oğlumda.
Hatta en son ki düşüğümde geç öğrendim demiştim, sanıyorum 5+5 falandı 42000lerde çıkmıştı ya ben öyle hatırlıyorum zaten başka test yapmadım 3 5 gün sonra gidince kalp atışı duymuştuk direk inşallah sağlıkla ilerler canım başka dr a gitme şansın varmı

Maria26 Maria26 Kuzumm senin bu ümdin yok ama bişeyler varmı ??
Valla canım hiç ne belirti var ne bişey zaten geçen ay olan ağrılarımın zerresi yok :)))) hep psikolojik işte bu ay nasıl olsa yok diyorum ya o yüzden belirti de yok. Çok hafif bel ağrım var o da 19 kg oğlanı indir kaldır bel fıtığıda var ondan yani.
Ptesi yada salı olmam lazım ama belki bakarum ptsi teat yaparım sabahtan olmazsam regl. Ama imkansız ya yumurtlamadan 2 gün önce oldu çünkü ilişki Allah ol desin olur tabi ama kısmet canım umut yok bende :))))

Valla canım hiç ne belirti var ne bişey zaten geçen ay olan ağrılarımın zerresi yok :)))) hep psikolojik işte bu ay nasıl olsa yok diyorum ya o yüzden belirti de yok. Çok hafif bel ağrım var o da 19 kg oğlanı indir kaldır bel fıtığıda var ondan yani.
Ptesi yada salı olmam lazım ama belki bakarum ptsi teat yaparım sabahtan olmazsam regl. Ama imkansız ya yumurtlamadan 2 gün önce oldu çünkü ilişki Allah ol desin olur tabi ama kısmet canım umut yok bende :))))
Hayırlısı canım inşallah süpriz yapar miniğin sana :KK200:

Aynen canım hayırlısı olsun da ne zaman nasıl olursa olsun ya hepimiz içinn
Aynen kuzum bende geçen ay ki sapkınlıgımdan vazgeçtim :)
Olsun diye tutturmuyorum artık .
Ne zaman olursa ..
bu ayda ovulasyonda sondu .
Diğer ay daha salarım büyük ihtimalle :)
Ama itiraf edeyim zaman çabuk geçiyor ..

Screenshot_20190202-001458.jpg canm 1 şubatta olmadı illişki yani bugün ama gece oldugu için diğer güne gözküyor :)

Bende yeni hamileyim beta hcg 222 kizlar rabbim tum hamilelere hayirla sağlıkla kucagina almayi hamile olmak isteyenlerin biran once guzel haberler almasini nasip etsin.

Tebrik ederim canm hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşAllah. Bizlere dua etmeyi unutma :)

Canım ovu Yapmışmıydın ?
Yoksa telefonda ki uygulamaya göremi yaptın ?
Eğer yumurtlama tarihi doğruysa ilişki günlerin gayet güzel
Canm her ay ovu yapardım bu kaç aydır almadım ama doğru olması lazm sadce diğer aylar gbi hala o yapışkan akıntı görmedim bi kere gördüm oda diğer günün akşamı değerlendirdim inşaAllah doğrdr Kuzmm döngüm 29 30 32 şekilde değişiyordu zaten ama bu kaç ade 30 normalde düzenli ama klomen sağolsun bozduu :)) neyse devamı ilişkiye bende

O da iyiymiş :KK70: Bizim adam tembel heralde 10 gün olmuştur belki daha fazla o_O
Eşim biraz fazla düşkün canım .. 1 yıl ayakın haftada 1 yapardık . Ama korunmayı bıraktıktan sonra aşırıya kaçıyo . Şuan ses etmıyorum bebek için ama hamıle kalınca zorlancak
Canm her ay ovu yapardım bu kaç aydır almadım ama doğru olması lazm sadce diğer aylar gbi hala o yapışkan akıntı görmedim bi kere gördüm oda diğer günün akşamı değerlendirdim inşaAllah doğrdr Kuzmm döngüm 29 30 32 şekilde değişiyordu zaten ama bu kaç ade 30 normalde düzenli ama klomen sağolsun bozduu :)) neyse devamı ilişkiye bende
Bu son ilişkimde yanı 10 dk önce falan çok faxla akıntım vardı ..
inşallah tutunur bebeklerımıx

Eşim biraz fazla düşkün canım .. 1 yıl ayakın haftada 1 yapardık . Ama korunmayı bıraktıktan sonra aşırıya kaçıyo . Şuan ses etmıyorum bebek için ama hamıle kalınca zorlancak

Bu son ilişkimde yanı 10 dk önce falan çok faxla akıntım vardı ..
inşallah tutunur bebeklerımıx
Ben de o var canm normal zamanda yok diyommm

X