Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canim karnimdan bakti kan degerlerimde yukselmis insallah bir sorun gorunmuyor ama bakalim iste kucagimiza alana kadar stresi devam ediyor
Karından zaten henüz görünmez tatlım yaklaşık 5000 i bulması lazım değerin. Vajinal baksaydı kesin görürdü bugün. Olsun bi kaç gün sonra görürsünüz hayırlısıyla

Bende yeni hamileyim beta hcg 222 kizlar rabbim tum hamilelere hayirla sağlıkla kucagina almayi hamile olmak isteyenlerin biran once guzel haberler almasini nasip etsin.
Hayırlı olsun canım, Allahım sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin. Darısı tüm isteyenlere ve bana

Karından zaten henüz görünmez tatlım yaklaşık 5000 i bulması lazım değerin. Vajinal baksaydı kesin görürdü bugün. Olsun bi kaç gün sonra görürsünüz hayırlısıyla
Insallah canim bende 1500 de goruluyor sandim bosuna kendimi uzdum Allah razi olsun yine yanimda oldunuz hepinize cok minnettarim

Insallah canim bende 1500 de goruluyor sandim bosuna kendimi uzdum Allah razi olsun yine yanimda oldunuz hepinize cok minnettarim
Ay ne demek canım benim ya keşke bi faydam dokunsa. Ama boşuna üzme yani kendini, karından usg de görünmesi için biraz daha artmalı değerin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…