Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canım valla sildiğim için buraya atamıyorum :KK70:
Aama sayfada vardırdaa bu kadar konusmanın içinde nasıl bulcaz :KK70:

:KK70: sorma şimdi girdim 150 mesaj diyo :KK70:

Allah razı olsun iyiym sen nasılın ..
duana yğrekten aminnnn

Listede yoksun sanırım canım sen şubat ın 7 simi bat ?

Amannn allaaahhhımmm kuzzuummm hamilesinnnnnn
Şubatın ilk gebesii maşallaaahhh Allahım sağlıkla sıhhatle devam etmesini nasip eylesin kuuzzuummm
Bende iyiyim Hamdolsun güzel günleri bekliyoruz ☺

Estağfurullah canım ne demek, belirtilerden hiç anlamıyorum ben ama az kafasını şişirmedim can09e can09e ’nin:KK70:mide ağrısı vardı, şişkinlik ve gaz sancısı, dün akşam da çok oldu. Onun dışında kasık ağrısı çok çok azdı, belli belirsizdi.
canım az önce testini fln gördüm masallah bariz belli çizgi. 3 gün kalaya görede 15 değer iyidir heralde. umarım sağlıklıdır sağ salim kucagına alırsın. şeyi merak ediyorum akıntı durumun nasıl bende belirti sayılabilcek herşey var ama akıntı yok denecek kdr az :)

Amin canm cümlemizden :KK200: Prolaktin değerin kaç canm? Çoğu doktor 30 larda 40 larda olduğu zaman yüksek diyor ama 20 ler de yüksek. Klomen adetin 3. yada 5. gün başlaman gerek canm şuan kullanma. Regl olursan 3. gün yada 5. gün kullan sabah akşam olarak, 5 günde bitiyor zaten. Sonrasında ovu testlerini yap aradaki farkı görceksin inşAllah.
Baktım şimdi canım 9.80 yazıyor prolaktin
Tsh:1.99
Lh:2.66
Fsh:5.17
Estradiol:60
Normaller değil mi?

canım az önce testini fln gördüm masallah bariz belli çizgi. 3 gün kalaya görede 15 değer iyidir heralde. umarım sağlıklıdır sağ salim kucagına alırsın. şeyi merak ediyorum akıntı durumun nasıl bende belirti sayılabilcek herşey var ama akıntı yok denecek kdr az :)
Selam canım çok sağol, 2-3 gün kadar beyaz akıntı olmuştu ama dün ve bugün olmadı. Çok hafif kasık ağrısı vardı, hala da biraz var. Bir de metalimsi tat ve şişkinlik-mide ağrısı vardı, onlar da hala biraz var.

X