Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet canm 4. için ama ister 10 tane evlâdım olsun istedin mi aynı hasret aynı ozlem
yok ben onun için sormadım aynen öyle 3 de olsa 4 de olsa fark etmez tabii.. aynı istek.. 3 ponçiğin annesi demişsin de profilde, düşüncemi teyit etmek istedim.. keşke benim de olsaydı 3 4 tane :KK55:

yok ben onun için sormadım aynen öyle 3 de olsa 4 de olsa fark etmez tabii.. aynı istek.. 3 ponçiğin annesi demişsin de profilde, düşüncemi teyit etmek istedim.. keşke benim de olsaydı 3 4 tane :KK55:
bunu belirtmek istiyom kuzum ya bazen okdr ağır laflar duyuyorumki bencilsin neyine yetmiyor 3 tane bide ağlıyorum diye ondan canm benim insallah rabbim sanada nasip edr

Alla alla testlerde 2. çizgi çıkmışmıydı :110:

Sıkma canını canım yaa inan böylesı daha hayırlı Allah korusun ya benım gibi olsaydın :110:
rabbim sanada banada isteyen herkese nasip etsin inşallah kuzum evet aynen koyulasarak devam etmişti testler ama
Screenshot_20181120-084037.png

bunu belirtmek istiyom kuzum ya bazen okdr ağır laflar duyuyorumki bencilsin neyine yetmiyor 3 tane bide ağlıyorum diye ondan canm benim insallah rabbim sanada nasip edr
boş ver sen onları.. güzel de yetişiyorlarsa tebrik ederim seni kaç erkek kaç kız...?
benim bir kızım var Allahım bağışlarsa.

aminn sağol ...

Alla alla testlerde 2. çizgi çıkmışmıydı :110:

Sıkma canını canım yaa inan böylesı daha hayırlı Allah korusun ya benım gibi olsaydın :110:
rabbim sanada banada isteyen herkese nasip etsin inşallah kuzum evet aynen koyulasarak devam etmişti testler ama
boş ver sen onları.. güzel de yetişiyorlarsa tebrik ederim seni kaç erkek kaç kız...?
benim bir kızım var Allahım bağışlarsa.
2kiz 1 erkek kuzum çok şükür

Benımde adetım gelısn sonra bende ovulasyon kullancam bakalım sipariş ettım daha gelmedi. O gelsın reglımde artık ne zmn gelirse :KK48:
canım
antibiyotiği kullanıyorsun değil mi aksatma bitir onu, 1 hafta olmuş gerçi bitirmişsindir sanırım...
bu arada folikaside devam et dedi mi?

canım
antibiyotiği kullanıyorsun değil mi aksatma bitir onu, 1 hafta olmuş gerçi bitirmişsindir sanırım...
bu arada folikaside devam et dedi mi?
Antibotiğim bugun itibarıyle bitti. Kanama kesıcı vermıstı bı o var . Onuda iç dedi bitene kadar. Folık asiti şuan içirmiyor .
Adetın başlasın böyle başla dedi

Antibotiğim bugun itibarıyle bitti. Kanama kesıcı vermıstı bı o var . Onuda iç dedi bitene kadar. Folık asiti şuan içirmiyor .
Adetın başlasın böyle başla dedi
bana da vermişti m... diye bir ilaç bitirmedim ben onu parça kalmasın diyeymiş.. antibiyotik de değil bitirmeye gerek görmedim.. bitir onu da demediler..
bende yumurtlama döneminde içiyorum :KK70: adetim gelince bırakıyorum.. :) en doğrusu nasıl acaba:)

X