Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rüyamda test yapmıştım ve kendimde ilk defa silik ikinciyi görmüştüm. Sonra tekrar yapmışım testi onda da silik Hatta şu instagramdaki birgebeningunlugu sayfasındaki Ebru varmış ona gösteriyorum var canm diyo hemen Rüyalarıma girmeye başladı artık

Günaydın kızlar yusra inşallah rüyan gerçek olur çok güzel bir rüya:) benim hicbir belirtim kalmadı ben yakında kırmızı kart yicem galiba

Rüyalar tersine çıkarmış diyen de var rüya olacakları gösterir diyende.. Hangisine inansam bilemedim ama inşAllah gerçek olur çok isterim.. inşAllah bebiş ağrısıdır canım

Ay hadi inşallah canım olacak senin ben inanıyorum

Benim de bat 10 Şubat. Reglden itibaren 9 12 ve 14 günü değerlendirdik. Bekliyorum şimdi. Allah nasip ederse. Bazı forumlarda okudum yumurtlama gününe 5 gün kala değerlendirip hamile kalanlar oluyor. Allah yazmışsa bebişlerimiz gelir tutunur bize inşallah

Rabbim ol dedikten sonra 1 kerede de olur zaten canm. Hayırlısı artık hepimiz içinde. insAllah kısa zamanda hepimizin sağlıklı gebeliği olur

Bende bu ay cok ruya goruyordum kucagimda bebek falan vardi. En son ruyada ovulasyon testini yaptigimi gordum koyu cikiyordu sabah uyandigim gibi gidip test yaptim cok sukur ruyam gercek oldu insallah seninde isteyen herkesinde ruyasi gercek olur

Bende bu ay cok ruya goruyordum kucagimda bebek falan vardi. En son ruyada ovulasyon testini yaptigimi gordum koyu cikiyordu sabah uyandigim gibi gidip test yaptim cok sukur ruyam gercek oldu insallah seninde isteyen herkesinde ruyasi gercek olur
ben görmüyorumm yaa halbuki epey rüya görürüümm bu ara gözümü kapıyorum sabah açmış oluyorum.. demek yok bende

Bebek emzirdigimi felan da çok gördüm ama tık yok insAllah bu ay vardır ne diyeyim Uyanınca bi an erken gebelik testim var onu yapsam mı dedim ama yok bekliycem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…