Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benım gecen pik zamanı ilk t çizgisi çıktı ..
bide ben testleri yaptıktan sonra hemen atıyorum o yüzden hiç bilmiyorum koyulaşıyomu koyulaşmıyımu
Canım geçen ay benim kullandığım testler çok güzeldi 10 dkya net sonuç veriyordu bunlar öyle değil önce çok silik oluyor ve test sonucunu okuduğumuz yer pespembe 10 dk kadar pembelik gitmeye başlayınca t çizgisi de kendini belli etmeye başlıyor

Markası ne canım bunların ?

Kızlar biraz önce hastaneye geldim bacağımda bir kitle var garip ağrı yapınca geldim bitane bayan la sohbet ettik sıra beklerken korunuyorlarmis romatizma si varmış bı ton ilaç kullanıyormus içeri girdi çıktı benim daha sıram gelmemişti kadın bir anda olamaz diye bağırdı hepimiz duyduk çıktı dedim noldu felan 7 haftalık hamile imiş kalp atışını felan duymuş ya olamaz felan bı ton ilaç kullanıyorum dedi doktor da bişi olmaz demiş yani demem o ki ilaç kullandım felan yazan arkadaşlar vardı onlara bir ornek olsun

Rabbimin hikmeti işte

Kızlar regl 5. Günü hele şükür geldi ve gidecek dolu dolu agrılı sancılı şimdii
Ben bu ay regl sonrası ovulasyon testleri alıp öyle denemek istiyorum daha önce hiç kullanmadım ilk olacak sizlerden bilgi istiyorum
1 hangi marka almalıyım
2 kaç adet olmalı
3 internetten mi alsam eczaneden mi
4 nasıl takıp yapıyoruz regl kaç gün sonra başlanmalı

Adet 6 gün sürüyor ve bugün 11.gun daha.Boyle silik gibi değil ama birden yine tam koyulaşır inşallah..çünkü döngü uzun ve bekliyorum geel

Eklentiler

• IMG_20190128_124930.jpg
    129,7 KB · Görüntüleme: 27
Bu da sıralanmış hali kızlar..

Eklentiler

• IMG_20190128_125511.jpg
    142,5 KB · Görüntüleme: 29
Labo canım geçen ayda kullandıklarım da bu markaydı bunlar kötü çıktı ama geçen ay kullandıklarımdan çok memnundum hepsini çöpe atmamak için kendimi zor tutuyorum

Bende bu ay bu marka kullandım ama daha kullanmam. Çok sapma sapan çıktı sonuçlar. Hormon ilacı kullandım diye öyle oldu sandık ama doktor öyle bi sorun yapmaz da dedi. Bu ay yumurtlama yalalayabildiğimi düşünmüyorum. Şuanda da rahatsızım zaten regle de 10 11 gün var zaten.

Kendi adıma laboquick kullanıyorum canım ve internetten aldım.Cok daha uyguna geliyor..

Bende inofolic kullanıyorum acaba çıkan sonuçları o mu etkiliyor diye aklıma gelmiyor değil.

Bide anlamadığım şu bir sürü silik testim var ne kadar beklerse beklesinler koyulaşma olmadı neden bunlarda oluyor?

Bilemiyorumki canım bende klomende kullanmama rağmen 19. günüme kadar göremedim ve bıraktım. Çünkü çok kafamı karıştırdı. Ve klomen kullandığım zaman 14. 15. 16. günlerde oluyordy yumurtlama çatlama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…