Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canim.
Ilk gebeliklerde boyle durunlar oluyor inan hepimiz yasadik.. sagliksiz oldugu kesinse yani bir doktorla kalmadiysan bir an once gerekenin yapilmasi lazim. Rabbim icine ferahlik versin. Tez zamanda atlatirsin insallah.
Canım başka doktora gitmedim ama umudum yok. İnşallah çabuk atlatırım her şeyin bilincindeyim isyan da etmiyorum ama gözyaşlarım dinmiyor dünden beri

morcivertkedi morcivertkedi sen yerleşme kanaması yaşamış miydin belirtilerin nelerdi
yok ben yaşamadım yerleşme kanaması. belirtiler adetle aynı olduğu için kendimi dinlememiştim bile. sadece aşırı ağız kuruluğu vardı. halen devam ediyor bu durum. diğerleri hep adet belirtisi

Bugün ki ovulasyon kızlar..Henüz 9. günümdeyim.daha koyu olur dimi:dua:

Eklentiler

• IMG_20190126_110903.jpg
    IMG_20190126_110903.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 25
yok ben yaşamadım yerleşme kanaması. belirtiler adetle aynı olduğu için kendimi dinlememiştim bile. sadece aşırı ağız kuruluğu vardı. halen devam ediyor bu durum. diğerleri hep adet belirtisi
Benimde ağzım burnum kuruyor bariz şekilde. Hatta vücudumda kuruluk var. Inşallah doğru belirtidir:)

Kaçmaz kaçmaz bugun yarın pik olur ..
:rolleyes:
Boş geçmiyoe değil mi bugunler :)
Değerlendirin özellik sabahları :KK8:
Sabahları değerlendirme işini bana kalsa yaparız da çok yuklenmeyeyim istiyorum canim :halay:geceyi değerlendirdik,bugünu atlatıp yarını da degerlendiricez şeklinde kurdum aklımda.ama eğer pik bu hafta olucaksa erken yumurtlamis oluyorum,döngüm 30 gün filan canım çünkü :bicak:

Benimde ağzım burnum kuruyor bariz şekilde. Hatta vücudumda kuruluk var. Inşallah doğru belirtidir:)
ay insallah. ben normalde çok su içen biriyim. gece normal içip yatıyordum sabaha ağzım kupkuru kalkıyordum. hatta o kadar belirti aramadım ki grip olucam sandım. daha sonra anladım :)

X