Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Huhuuuuuuu günaydın canoooooo :KK60: nasılsın bende mi gelsem buralara artık kabul edermisiniz:KK72:
Şaka yapıyosunnn neeee :skandal:
Bebek mii :skandal:

kızzz karıştı ortalıkk alev alıcaaaazz nerdeyseee :KK70: H E H E nerdesiin kızzz
Kızzzz allah sizi yaaa 10 dk kayboldum neler olmuşşş :skandal:

Gorebiliyor musunuz

Allaaahhımmm görüyorummmm :skandal:
Çok şükğr Allahım sana hamd olsun :dua:
Canımmm sağlıklaa al inşallah kıcagınaa ay çok sevıdnım yaaa ağlıcam şimdişi :emir_bebek:

zaten varsa kesin geç yumurtladı da. şöyle düşün kuzum 2 olan değer 4. günde kaça kadar yükselir? normal testlerin hassasiyeti 20 mil.
hee kanın üzerinden 3 gün geçmiş... anladımm evet o zaman beklemeye devam ya demi? zaten adet gelcekse de gelir.. ki inşallah bebiş vardıırr:)

Evet canım hiç tanımıyorum babamı ..
5 yaşındayken ölmüş ..
o yüzden doğal olarak birinin babası yoksa direk kendimi yerıne koyuyorum ..

Hele babalarıyla buluştukları sahneee ahh o zaman bide hamıleydım :KK43:
Aman ammmaann ne ağladıydım
Bende 35 günlükmüşüm vefat ederken

hee kanın üzerinden 3 gün geçmiş... anladımm evet o zaman beklemeye devam ya demi? zaten adet gelcekse de gelir.. ki inşallah bebiş vardıırr:)
Beni anladınız dimi zaten düzenli oluyordum bu ay 3 gün gecıktıgınde kan verdim 2 cıktı şimdi 5 gün gecti bugun 6.gün hiç bir belirti yok

İnşallahh allahım duysun sesini teyzemede nasıp etsin 39 yasında tüp bebek için uğrasıyor
Allah ona da nasip etsin hayırlı evlat:dua:
erken gebelik testi yapabilir ya yarın, yapsın hatta :KK70:

X