Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
babanı kücük yasta mı kaybettin? Allah rahmet eylesin kuzum. ah o nisanın hareketleri sözleri beni inanılmaz etkiliyor ya. şu dizinin her bölümünde ağlıyorum resmen. hayatımdaki en büyük korkularımdan biridir cok sevdiğim birini kaybetmek. evet gün gelicek belki yaşarsam görücem bunları, bazen kendimi anne-babası olmayanların yerine koyuyorum ama yok bundan büyük acı yok :KK43:
Evet canım hiç tanımıyorum babamı ..
5 yaşındayken ölmüş ..
o yüzden doğal olarak birinin babası yoksa direk kendimi yerıne koyuyorum ..

Hele babalarıyla buluştukları sahneee ahh o zaman bide hamıleydım :KK43:
Aman ammmaann ne ağladıydım

Evet canım hiç tanımıyorum babamı ..
5 yaşındayken ölmüş ..
o yüzden doğal olarak birinin babası yoksa direk kendimi yerıne koyuyorum ..

Hele babalarıyla buluştukları sahneee ahh o zaman bide hamıleydım :KK43:
Aman ammmaann ne ağladıydım
doruğun babalar sadece rüyalarda gelir demesi :KK43:
senin adına cok coook üzüldüm, cennette kavuşursunuz yavrunla beraber sizi bekliyorlardır insallah❣️

doruğun babalar sadece rüyalarda gelir demesi :KK43:
senin adına cok coook üzüldüm, cennette kavuşursunuz yavrunla beraber sizi bekliyorlardır insallah❣️
Hamileliğimide babam haber verdi . Rüyama gelmişti bir bebek verdi kucağıma sonra da gitmişti .. kalkıp test yaptım ve belli belirsiz çizgi çıkmıştı .. hatta inanmıyorum dalan demiştim burda:/

Hamileliğimide babam haber verdi . Rüyama gelmişti bir bebek verdi kucağıma sonra da gitmişti .. kalkıp test yaptım ve belli belirsiz çizgi çıkmıştı .. hatta inanmıyorum dalan demiştim burda:/
ayyy resmen belli etmis sana tüylerim ürperdi. of ağlattın beni kendimi yerine koydum:KK61:

ayyy resmen belli etmis sana tüylerim ürperdi. of ağlattın beni kendimi yerine koydum:KK61:
:KK61:
Kızlar sol kasıgıma dogru ara ara agrı giriyor bata 5 gün var daha ama belirti olduğunu da düşünüyorum içimde öyle bir his yok sanki
İnşallah bebekten yana olan belirtilerdir canım :KK200:
Hayırlı haberlerini bekliyoruzz pembişten sonra senin mutlu haberinide duyalım inşallah :KK200:

:KK61:

İnşallah bebekten yana olan belirtilerdir canım :KK200:
Hayırlı haberlerini bekliyoruzz pembişten sonra senin mutlu haberinide duyalım inşallah :KK200:
İnşallah tek tek hepimiz bu ay yazarız hamileyim die çok istiyorum ben ama bu saldım yani pek umursamıyorum nasıl olsa olmaz die hissesemiyorum bile gögüs uçlarıma dokunubca agrıyor normalde şişerler ama pek agrı olmaz amannn neyse kendmi baglamayayım şimdi :KK42:

İnşallah tek tek hepimiz bu ay yazarız hamileyim die çok istiyorum ben ama bu saldım yani pek umursamıyorum nasıl olsa olmaz die hissesemiyorum bile gögüs uçlarıma dokunubca agrıyor normalde şişerler ama pek agrı olmaz amannn neyse kendmi baglamayayım şimdi :KK42:
Bağlama canım ..
nolur neolmaz ..
inşallah vardır ama hep derler ya umut kesilince geliyo diye :halay:

Merhaba bayanlar öncelikle Rabbim isteyen bütün bayanlara anneliği tattirsin inşallah. Benim 2. Çocuğum olacak ins . Meslek gereği zaman ayarlamasi bakımından bu ay hamisligi istiyorum kısmetse. Daha bata çok var ama 19 ocak yum çatladı. 3 gün degerlendirdik. Gaz var ayıp söylemesi bide üşüme belirti olabilir mi acaba :KK48:

Merhaba bayanlar öncelikle Rabbim isteyen bütün bayanlara anneliği tattirsin inşallah. Benim 2. Çocuğum olacak ins . Meslek gereği zaman ayarlamasi bakımından bu ay hamisligi istiyorum kısmetse. Daha bata çok var ama 19 ocak yum çatladı. 3 gün degerlendirdik. Gaz var ayıp söylemesi bide üşüme belirti olabilir mi acaba :KK48:
İlk gebeliğimde aşırı gazım vardı .
Düşün ikindi ile akşam arası çok yakın ama ben abdest tutamazdım :KK70:
İnşallah hayırlısıyla tekrar o duyguyu tadarsın

Ben uyuyorum kızlr :halay:

Yatın ovulasyonlarla şenlensinn buralarrr :halay::halay:

X