Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Müjdelerrrr olsunnnn

Anne olmak isterken yine teyzee oluyorummm

:halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay:
anaaaam heyecan yaptım cevapla yazısına tıklayamadım bir türlü...:))
bacın sana uğraşırken kendi mi hamileymiş yaaa ... bravo tebrik ederim canım... yeğenin kaç yaşındaydı ...? Allah tamamına erdirsin :) darısı başına..:KK200:

anaaaam heyecan yaptım cevapla yazısına tıklayamadım bir türlü...:))
bacın sana uğraşırken kendi mi hamileymiş yaaa ... bravo tebrik ederim canım... yeğenin kaç yaşındaydı ...? Allah tamamına erdirsin :) darısı başına..:KK200:
Bu İzmir deki ablam canım :KK70:
Kaza kurşunu bir yeğen :KK70: :KK70:
İlk çocugunda 3 ay uğraştı olmadı buda korunurken oldu :KK70:
İlk yeğenim 3 yaşında ekim doğumlu :KK70: sanırım buda eylül sonu ekim başı gibi olur :KK70:

Aminn hepimiizn başına canımm

Herkese günaydın, benim yumurtlama günü dündü, sol tarafa bayağı şiddetli ağrım vardı, test de silikleşmişti hafif. Bu sabah ağrı geçti ama yumurta akı kıvamında akıntı oldu yine, yumırtlama olduktan sonra da oluyo mu sizde de böyle? Umarım herkes iyidir, her şey yolındadır:dondurma:
günaydınn... iyidir uğraşıyoruz iş güçç.. güzel haberler aldıkça mutlu oluyoruumm :) inşallah senin de tutsun bu ay:)
akıntıyı çok takip etmiyorum ben... ağrı ile ilgileniyorum dolgunluk ile baskı ile ilgileniyorum canım.. :dondurma:

Bu İzmir deki ablam canım :KK70:
Kaza kurşunu bir yeğen :KK70: :KK70:
İlk çocugunda 3 ay uğraştı olmadı buda korunurken oldu :KK70:
İlk yeğenim 3 yaşında ekim doğumlu :KK70: sanırım buda eylül sonu ekim başı gibi olur :KK70:

Aminn hepimiizn başına canımm
Kac kardessiniz kizz:))
Masallah kuzuyaa... kardesi gelsin insallah saglikla sihhatle.. ne kadarlik oluyor.. saklamadi gibi o zaman:)

Kac kardessiniz kizz:))
Masallah kuzuyaa... kardesi gelsin insallah saglikla sihhatle.. ne kadarlik oluyor.. saklamadi gibi o zaman:)
2 ablam var :) 3 kız kardeşiz .. hamile olan büyük ablam yok saklamadı regli 4 gün geçmiş test yapmıs direk atmış :KK70:

Aminnn amiinnn

günaydınn... iyidir uğraşıyoruz iş güçç.. güzel haberler aldıkça mutlu oluyoruumm :) inşallah senin de tutsun bu ay:)
akıntıyı çok takip etmiyorum ben... ağrı ile ilgileniyorum dolgunluk ile baskı ile ilgileniyorum canım.. :dondurma:
Kolay gelsin canım, inşallah hep hayırlı haberler alırız sizden de hep birlikte, teşekkürler cevap için de, ağrı bende de vardı aynen dün, o geçti bugün de baş ağrısı başlıo bende:KK70:

Kolay gelsin canım, inşallah hep hayırlı haberler alırız sizden de hep birlikte, teşekkürler cevap için de, ağrı bende de vardı aynen dün, o geçti bugün de baş ağrısı başlıo bende:KK70:
bende de var o hafif hafif yokluyor.. hava da sıkıntılı...
ağrın geçtiyse çatladı gitti inşallah kaliteli kaliteli kavuşmuşlardır :)

Hayırlı günler herkese :) Şubat ayı yaklaşıyor inşaallah Ocak ayında aldığımız güzel haberler gibi Şubat ayında da güzel haberler alırız :dua: çok şükür bugün ovulasyon testim biraz koyulaştı gibi inşaallah git gide koyulaşır kısa zamanda piki görürüm :) resmini atıyorum sizce nasıl?
F46CDB24-EC94-4A98-BFCE-9BE2AC959FBD.jpeg
Bu dünkü
5CAED8C4-A369-4021-8DE8-0412D9DBAD94.jpeg

Buda bugünkü
Koyulaşma var değil mi?

Hayırlı günler herkese :) Şubat ayı yaklaşıyor inşaallah Ocak ayında aldığımız güzel haberler gibi Şubat ayında da güzel haberler alırız :dua: çok şükür bugün ovulasyon testim biraz koyulaştı gibi inşaallah git gide koyulaşır kısa zamanda piki görürüm :) resmini atıyorum sizce nasıl? Eki Görüntüle 2227525 Bu dünkü
Eki Görüntüle 2227524
Buda bugünkü
Koyulaşma var değil mi?
Merhaba canım, aynen koyulaşma var, teste devam et istersen bakalım daha koyulaşıp pik olacak mı, bu günleri de mümkünse değerlendirmekte fayda var bence.

X