Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maşallahhh kız olsun olsun daha kolay bakar büyütürsün 😁😁😁 benim oğlanda öyleydi 36+0da 3000 kg Du 🙈🙈
Kızı bilemiyorum artık şu an 1 hafta 10 gün önde gidiyo şimdilik 3700 3800 doğsa yeter ya 🙈😁 valla 4 kg yu geçince taşınmıyolar da çok zor ben 3800 kg yu geçince artık karnım ağrıyordu taşıyamıyorum eşide büyümeye devam ediyo tabi. Zor yaa.. Normal sağlıklı doğsınalr da 3 kg doğanda aynı 4 te aynı büyüyo
Korkuyorum maria ya, nasıl doğurcam diye :KK70: Bizde perşembe gidicez doktora 36+5 olacak gittiğimizde 3000 çıkar herhalde :KK70: Ya doğru, taşımak ayrı zor 3800 ne demek karnın içinde eşi de var dediğin gibi.. Sağ salim elleri ayakları zekaları tam gelsinler de

Korkuyorum maria ya, nasıl doğurcam diye :KK70: Bizde perşembe gidicez doktora 36+5 olacak gittiğimizde 3000 çıkar herhalde :KK70: Ya doğru, taşımak ayrı zor 3800 ne demek karnın içinde eşi de var dediğin gibi.. Sağ salim elleri ayakları zekaları tam gelsinler de
İşte bende öyleydim canım oğlumda, her gittiğimde 3000, 3. 500 falan dedim 3.800 e kadar neyse doğururum diye düşündüm hep normal istedim ama valla son 2 hafta aşırı korktum Dr artık 4ü geçiyor diyince yok ben asla doğuramam dedim zaten karnımı taşıyamadım o son 2 hafta nasıl geçti yani 🙈 çok zordu valla. Şimdi diyorum yine 3.500 3.800 e kadar valla Bi nebze normal denerim belki gelirse tabi ama baktım gelmiyor, kg da gidiyor sezeryan hakkımı kullanırım rahat rahat valla 🙈😁😁😁

Ki ben son 2 ay gebelik diyeti uyguladım, hamur işi tatlı vs hiç yemiyodum hep tadımlık arada yiyordum kendim son ay pek kg almamıştım zaten ama oğlan maşallah 1.100gram almıştı 🙈

İşte bende öyleydim canım oğlumda, her gittiğimde 3000, 3. 500 falan dedim 3.800 e kadar neyse doğururum diye düşündüm hep normal istedim ama valla son 2 hafta aşırı korktum Dr artık 4ü geçiyor diyince yok ben asla doğuramam dedim zaten karnımı taşıyamadım o son 2 hafta nasıl geçti yani 🙈 çok zordu valla. Şimdi diyorum yine 3.500 3.800 e kadar valla Bi nebze normal denerim belki gelirse tabi ama baktım gelmiyor, kg da gidiyor sezeryan hakkımı kullanırım rahat rahat valla 🙈😁😁😁
3800 ü geçerse bende sezaryen hakkımı kullanırım valla :KK70: Zaten aklım çıkıyor, doğumda hık der korkudan giderim :KK70: Senin kızçen kaç kilo annesi şu an? İsmi belli mi?

• Beğen
Reactions: H E
Ki ben son 2 ay gebelik diyeti uyguladım, hamur işi tatlı vs hiç yemiyodum hep tadımlık arada yiyordum kendim son ay pek kg almamıştım zaten ama oğlan maşallah 1.100gram almıştı 🙈
Valla doktor bana yeme dedi ama yiyorum :KK70:

• Beğen
3800 ü geçerse bende sezaryen hakkımı kullanırım valla :KK70: Zaten aklım çıkıyor, doğumda hık der korkudan giderim :KK70: Senin kızçen kaç kilo annesi şu an? İsmi belli mi?
Kuzum senin ilk doğum ya gözün korkmasın sakın, bak gördün mis gibi doğurdu arkadaşlarımız burda. Benim kayıplarım vs Dr oldu ya ben hep normal doğuma soğuk bakıyorum ama herkes doğuruyor çok rahat hiç korkma.
İsmine bugün karar verdik valla değişmezse eğer 😁😁
Rana olabilir dedik ama bakalım 🥰🥰
Zaten zor karar verdik değiştirmeyebilirz 😁
En son işte 28+0 da 1250 kg boy da 39-40cm dedi canım boyu baya önde gidiyor

Valla doktor bana yeme dedi ama yiyorum :KK70:
Bende şu an 10 kg almış durumdayım ve bel fıtığım zorladığı için meyveyi de kısıtladı, vitaminleri de azalttı baya Bi hatta yavaş yavaş bırakırız dedi kg alma an laızm ayda en fazla 1 2 kg al dedi 🙈 ben bu 2 ayda aldım zaten vitmainle yüzünden şiştim. Bende bıraktım yani ekmek hamur işi şu an tadımlık yerim arada ya napim 🙈😁bebeğe gitmşyo zaten bize geliyo kg lar. Boş. Ttalı falan yiyorum herşey ama hep tadımlık bebekte şişmesi bende valla 🙈

Kuzum senin ilk doğum ya gözün korkmasın sakın, bak gördün mis gibi doğurdu arkadaşlarımız burda. Benim kayıplarım vs Dr oldu ya ben hep normal doğuma soğuk bakıyorum ama herkes doğuruyor çok rahat hiç korkma.
İsmine bugün karar verdik valla değişmezse eğer 😁😁
Rana olabilir dedik ama bakalım 🥰🥰
Zaten zor karar verdik değiştirmeyebilirz 😁
En son işte 28+0 da 1250 kg boy da 39-40cm dedi canım boyu baya önde gidiyor
İlk doğum aslında başıma ne geleceğini bilmiyorum bazen çok korkuyorum bazen bir cesaret geliyor valla hakkımızda hayırlısı olsun :dua: Ayy Rana kuşşş, inşallah annesini hiç üzmeden uslu uslu gelir :KK200: Valla benim bebe de uzun ve kime çektiği konusunda hiçbir fikrimiz yok :KK70: Ama 28 de 40 cm çok iyi, 32+5te 45.5'tu ipektoş, şimdi kaç hiç bilmiyorum

Allah nasip ederse İpek olacak kuzum:KK200:
Ay doğru yaaa biliyorum ama emin olamadım canım 😍🥰 İpek imiz Rana mız sağlıkla doğsunlarda nasıl doğarlarsa doğsunalr yaaa ismi gibi ağır olsun inşallah bizimkide ağır sakin olsun 😁😁🤣

• Beğen
şşşş duymamış olayım lütfen :KK70: sezeryan hakkı diye bisey yok, o mecburiyetti hani😂 kız 3500ün çıktığı yerden 3800 de çıkar merak etme. kafası çıktıktan sonra gerisi balık gibi kayıyor :KK70: kafası önemli kilosuna takılma.

Öyle doğar zaten kız bol protein ye sağlıklı kılo alır boş sismez
Kesinlikle
şşşş duymamış olayım lütfen :KK70: sezeryan hakkı diye bisey yok, o mecburiyetti hani😂 kız 3500ün çıktığı yerden 3800 de çıkar merak etme. kafası çıktıktan sonra gerisi balık gibi kayıyor :KK70: kafası önemli kilosuna takılma.
Kesinlkle kafası ve senin çayın uygunsa 4 4.5 kg yu bile çok rahat doğuruyolar. Benim hem çatım çok dardı hemde oğlanın kafası büyük diye mecburdu. Şu an mesela kızın kafası falan Herşey normal ilerliyor, belki çok fazla kg almazsa kafası benim çatım uygun olursa normal de olabilir yani hiç belli olmaz.

X