Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
21+4 te dün girdim bende detaylı usgye 420 gram 25 cm di boyu cok bi fark yok kafaya takma :) gayet iyi bence
[/QUOTE]
Hemen hemen aynı sayılır. Bu ara fındık muz falan yiyorum bende eşim dayadı bunları ye diye 😂

H E H E canım benim çok sağol her şey için desteğiniz için benim de oldu Rabbime bin şükür isteyen herkese nasip etsin 🙏🙏😍😍😘

Eklentiler

• F65F1B2D-115D-46D4-BBFD-24FCFF01AECA.jpeg
    F65F1B2D-115D-46D4-BBFD-24FCFF01AECA.jpeg
    69,2 KB · Görüntüleme: 40
Yaa kuzummm maşallaaahh Anneecimm Hellooo demi resmen ♥

Bunu baa özelden tahmını doğum tarihin ve sat tarihinle birlikte atarmısın listemize ekliyeyim
Çok sağol canım 🙏😍😍😍😘 atarım tabi 😊

• Muhteşem
Reactions: H E
Çok çok teşekkür ederim Rabbim bu duyguları herkese yaşatsın inşallah🤲🏻🤲🏻 Pek fırsat bulup anlatamadım şimdi anlatayım😊
Normalde 27 eylülde yapılacaktı sezeryan ama ayaklarımda fazla şişme meydana gelince 26 sına aldık. Sabah 7.30 da hastaneye giriş yaptık saat 9.20 gibi de beni ameliyatta aldılar spinal istedim. Anestezi uzamanı çok iyi biriydi bana iğneyi vurduklarında biraz kötü oldum o anda cesaret iğnesi dedikleri iğneyi vurdular uyuşma olduktan sonra sonta yı taktılar. Ve 9.30 da bebeğin sesini duydum çok çok ağlıyordu yaaa😍 20 dk falan da benim işim bitti ve odaya aldılar çok şükür ameliyatta acı yaşamadım geldiğimde bebeğim odadaydı emzirdim tarifsiz duygular yaşıyorsun o an😍😍15.30 da ayağa kaldırdılar yavaş yavaş dolaştım bir gece kaldık hastaneden sabah 8 de taburcu oldum eve gelip direk duş aldım çok şükür bir sıkıntı yaşamadık🤲🏻🙏🏻 Kızlar sezeryan olursanız sakın korkmayın korkacak hiçbirşey yok Allah kolay geçirsin inşallah🤲🏻🤲🏻
Bayildimm💗♥️ne tatlis bı doğum hikayesi..darısı da bize olsun inşallah canım 😍

Çok çok teşekkür ederim Rabbim bu duyguları herkese yaşatsın inşallah🤲🏻🤲🏻 Pek fırsat bulup anlatamadım şimdi anlatayım😊
Normalde 27 eylülde yapılacaktı sezeryan ama ayaklarımda fazla şişme meydana gelince 26 sına aldık. Sabah 7.30 da hastaneye giriş yaptık saat 9.20 gibi de beni ameliyatta aldılar spinal istedim. Anestezi uzamanı çok iyi biriydi bana iğneyi vurduklarında biraz kötü oldum o anda cesaret iğnesi dedikleri iğneyi vurdular uyuşma olduktan sonra sonta yı taktılar. Ve 9.30 da bebeğin sesini duydum çok çok ağlıyordu yaaa😍 20 dk falan da benim işim bitti ve odaya aldılar çok şükür ameliyatta acı yaşamadım geldiğimde bebeğim odadaydı emzirdim tarifsiz duygular yaşıyorsun o an😍😍15.30 da ayağa kaldırdılar yavaş yavaş dolaştım bir gece kaldık hastaneden sabah 8 de taburcu oldum eve gelip direk duş aldım çok şükür bir sıkıntı yaşamadık🤲🏻🙏🏻 Kızlar sezeryan olursanız sakın korkmayın korkacak hiçbirşey yok Allah kolay geçirsin inşallah🤲🏻🤲🏻
Ya okurken gözlerim doldu ne güzel kavuşmuşsunuz 😭

evet teyzeler biz dün detaylı usg ye girdik.
çok şükür gelişimi organları herşeyi olması gerektiği gibi çıktı oğlumuzun :)
erkek oldugu zaten kesindi iyice kesinleşti sağolsun doktorumuz pipi ucuna kdr gösterdi :KK70: :KK70:
biraz inatçı olcak gibi dedi doktorrr hep kıpır kıpırdı yine.
doktor görmek için bastırıyo oda içerden tekme atıyo :KK70:
rahatsız oldu heralde :KK70: :KK70:
boyumuz 25 cm kg 420 gram cıktı.
cumartesi günüde 22+1 de şeker yüklemesi yapılıcak.

bunlarda yakalayabildiğimiz resimlerimiz :)
Minnosa masallah 😍 hey gidi nerden nereye ya,minnacık kese haliyle de görmüştük şimdide 🙏 sağlıkla büyüsün,sonra da gelsin dünyanıza inşallah hemşerim 💗

X