Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya ben bu çocugu yerım ne güzel poz vermiş böyle maşallah ♥️🤲🏻

İnşallah hamileleiğin böyle sağlıkla sıhhatle devam eder kuzum ♥️

Benımde 30. Haftaya kadar hep 1 hafta öndeydi . 30 dan sonra hep tam haftasıyla uyumlu çıktı .
İnşallh seninkide düzenli bir şekilde devam eder ♥️
Ay inşallah kuzum ya kasılmalar canımı sıkıyo sadece, yoksa tam uyumlu gitsin sağlıkla gelsinde 🙏🙏🙏

Ya ben bu çocugu yerım ne güzel poz vermiş böyle maşallah ♥🤲🏻

İnşallah hamileleiğin böyle sağlıkla sıhhatle devam eder kuzum ♥

Benımde 30. Haftaya kadar hep 1 hafta öndeydi . 30 dan sonra hep tam haftasıyla uyumlu çıktı .
İnşallh seninkide düzenli bir şekilde devam eder ♥
Yaaa Elçin ne çabuk geçti zaman 23 gün kalmış . Rabbim sağlıcakla kolayca zahmetsiz kavuştursun

Yaaa Elçin ne çabuk geçti zaman 23 gün kalmış . Rabbim sağlıcakla kolayca zahmetsiz kavuştursun
Dimi ya bende inanamıyorum 😬
İnan çok duygulu , korkulu günler geçiriryprum kavussak yavrumla gidicek butun endişelerim♥

Ben sıramı savım da sıra sizlere gelsin 😂

İnan çok duygulu , korkulu günler geçiriryprum kavussak yavrumla gidicek butun endişelerim♥

nasılsın peki ağrın felan oluyormu doğumu nasıl yapacaktın hangi hastanede

nasılsın peki ağrın felan oluyormu doğumu nasıl yapacaktın hangi hastanede
Canım şuan mideme baskı yaptıgı için göğüs ağrım çok var . Ne yatabılıyorum ne oturabılıyorum 🥺
Doktorum anca kanala girince rahatlarsın dedi .
Doğumuda normal olarak planlıyoruz . Cuma günü çatı muayenem var onsan sonra kesinleşxek bakalım . Şimdilik bebeğin gelişimi pozisyonu kilosu normale elverişli.
Medicalparkta yapıxam doğumuda heyecanla Cuma gününü beklıyorum birde kanala girsin diye hareketler yapıyorum o gun belki kanala da girerde son haftalarım güzel geçer 😬

Maria26 Maria26 canım gözün aydın.. o kasılmalar bende de oluyo.. Allah esirgesin sağlıkla kucağımıza alıyoruz inşallah...
Aslında normal dedi Dr, doğum kürtajlar geçirmiş rahim tabi zorlanıyordur dedi. Çok dikkat et artık eğilme ağır kaldırma vs dedi dedi çok dikkat etmeye çalışıyorum. Artık herşeye atlamıyorum oturup dinleniyorum ama yine oluyo ara ara. Dr a msj attım haftaya randevuya daha var, olmazsa belki ilaç tahlil isterse yaptırayım hemen içim rahatlar benimde.

Canım şuan mideme baskı yaptıgı için göğüs ağrım çok var . Ne yatabılıyorum ne oturabılıyorum 🥺
Doktorum anca kanala girince rahatlarsın dedi .
Doğumuda normal olarak planlıyoruz . Cuma günü çatı muayenem var onsan sonra kesinleşxek bakalım . Şimdilik bebeğin gelişimi pozisyonu kilosu normale elverişli.
Medicalparkta yapıxam doğumuda heyecanla Cuma gününü beklıyorum birde kanala girsin diye hareketler yapıyorum o gun belki kanala da girerde son haftalarım güzel geçer 😬

medical park normal doğum ücreti ne kadar cnm?

medical park normal doğum ücreti ne kadar cnm?
Canım benım tamamalayıcı sağlık sigortam var ücretsiz benım doğum .
Ama ben geçenlerde merağımdan sormuştum. 3500 normal 4000 sezeryan epidural istenilirse +600 tl imiş .
Suıt oda falan istersen artı ücretler oluyor .
Birde şu var fiyatkar bütün medicalparklarda aynı değil . Ben GOP Medicalparka gidiyorum

Ay ben de inanamadim görünce
Ne kadar az kalmış
Sağlıkla gelsin inşallah minik kuzu ☺️

• Beğen
Reactions: H E
Kızlar TSH im yüksek çıkmıştı
Dahiliyeye göründüm.
Hap kullanacağım.
1 ay sonra kontrole cagirdi
Haftaya da kalp atışı için kendi doktoruma gideceğim ☺
bnde kullanıyorum canım başından beri.
levotiron kullanıyorum.
pazartesi çarsamba cuma 75 mg
diğer günler 50 mg
şuan gayet iyi 1.2 lerde tsh :)

sıkıntı yapma düşer yakın zamanda.

bnde kullanıyorum canım başından beri.
levotiron kullanıyorum.
pazartesi çarsamba cuma 75 mg
diğer günler 50 mg
şuan gayet iyi 1.2 lerde tsh :)

sıkıntı yapma düşer yakın zamanda.
Bana da aynı hapı verdi canım
3,11 di değerim
İlk in gün 50 mg ,sonra 25 e dusurecegiz
1 ay sonra tekrar tahlil ve ultrason yapılacak
İnşallah toparlarim ben de hemen ☺️

Canım benım tamamalayıcı sağlık sigortam var ücretsiz benım doğum .
Ama ben geçenlerde merağımdan sormuştum. 3500 normal 4000 sezeryan epidural istenilirse +600 tl imiş .
Suıt oda falan istersen artı ücretler oluyor .
Birde şu var fiyatkar bütün medicalparklarda aynı değil . Ben GOP Medicalparka gidiyorum
Evet bende İzmir medicakparka gidiyorum ve 5 6 bin civarı fiyat vermişlerdi

X