Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar reglime 8 gün var bende kabızlık var 2 gündür çok kötü normalde hiç kabız olmam ateş basıyor ellerim ateş gibi sanki hep bugün baş ağrısı ve aşırı gerginim vücudumda ödem çok göğüslerimde bişey yok sizce gebelik belirtisi midir

İyi geceler kızlar Allah kısmet ederse bugün sabah 8.30 gibi sezeryan olucam kısmet olursa inşallah🤲🏻 Birlikte birçok şeyi paylaştık sizlerle haber vermek istedim dua edin inşallah sorunsuzca atlatırız kızımı sağsalim kucağıma alırım🤲🏻
Kuzumm evladına sağlıkla sıhhatle kavuş inşallah ♥️
Kızının sağlıklı sıhhatli güzel ömrü olsun ♥️

Doğumdan sonra müsait olunca yine bilgikendir bizi ♥️
Allahım yardımxın olsun .

İyi geceler kızlar Allah kısmet ederse bugün sabah 8.30 gibi sezeryan olucam kısmet olursa inşallah🤲🏻 Birlikte birçok şeyi paylaştık sizlerle haber vermek istedim dua edin inşallah sorunsuzca atlatırız kızımı sağsalim kucağıma alırım🤲🏻
Allah yardimcin olsun sorunsuzca atlatırsın hemencik iyilesirsin inşallah sağlıkla kucağına alırsın evladını 💛
Bizlere de dua etmeyi unutma olurmu

oyyy Allah yardımcınız olsun sağlıkla kavusun 🥰

Ayyyyy bir bebişimiz daha geliyor 🙏🙏🙏
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım, mis kokulunla buluşmaya dakikalar kalmış çok heyecanlı 😍🙏
Sezeryan da olsa bir avazda olup bitsin inşallah ağrın sızın olmasın fazla, boll oll sütün olsun, hiç gazı olmasın bebişin 😍🙏

Sezeryan sonrası, Dr lar söyler belki ama bana demişlerdi yani, ben yanımda sade nescafe götürmüştüm narkoz sonrası 2 3 tane peşpeşe içmiştim ve nerdeyse 4 5 lt su, hiç baş ağrım falan olmuştu. Yanımda bide hurma, incir, hummana still çok kullandım ben oğlumda 6 aya kadar. Hastanede başlamıştım içmeye, diğer markaları hiç sevmemiştim işe yaramıyodu ama hummana tek tercihimdi inşallah yine ondan alıcam şimdi kısmet olursa..
Günaydın bu arada 😍

ben acı elma yağından zehirlenen çocuklar duydum canım 😔 kiraz çekirdeğini denemedim doktor gaz damlası verdi onunla sakinleşiyo genelde
Evet bende o ara okumuştum, abartıp sabah akşam damla ile değil de avuç avuç sürüyormuş bazıları ayak altı dışında karnına bile süren oluyomuş 😑 ben çok araştırıp kullanmıştım canım hiçbir sıkıntı olmamıştı tabiki 2 damla olarak kullanıyordum. Günde 1 kere 2 damla elimde ısıtıp iyice sonra ayaklara masaj yapıp çorap giydiriyodum 🙈 he tek kötü yönü oğlan 3.5 yaşında hala çorapsız duramıyor ayakalrını fazla sıcağa alıştırdım sanırım gaz olmasın diye 🙈 yatana kadar yaz kış çoraplarını çıkartmaz asla 🙈

Canımm amiinn hadi inşallahh sağlıkla kavuşun miniğinle haber edersin ❤🤗

Ay canim hadi gözün aydın sağlıkla kucağına al minnosunu haber ver çıkınca 🤗

Sağlıcakla al be işini inşallah kucağına ağrısız sizisiz bisekilde canım

Yaaa sorucam valla :KK70:
dün benim yumurtlama günümmüş tamam mı ama ben bnu bilmiyordum o_O
neyse dün gece eşimle bişeyler oldu felan buraları geçiyorumm :KK70: eski yöntemlerden geri çekilme olarak yolumuza devam ediyoruz :KK70: çekilme olduktan sonra malum sıvı geldikten sonra biz tekrar yani eşim tekrar temizlenmeden falan devam etti kübi . yani gebelik oluşmaz dimi? zaten ne meni kalmıştır ki olsun ? insanlar aylarca uğraşan insanlar var benim oncacık şey ile gebelik oluşmaz dmi o_Oay resmen korkuyorum hamile kalmak istemeyn tek insan olarak tarihe geçicem :işsiz:
olabilir balımmm olmaz diye bişi yok damlası yeter :KK70:

Ayy cnm ya şimdi gördüm umarım sağlıcakla zahmetsiz kuağına almışsınıdr bebişini

X