Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizla
Canım çok üzüldüm senin için :KK43: çok şaşırdım beklemiyordum
İnşallah önümüzdeki ay kavusacaksin yavruna
Adetin başladı mı tam olarak ?
Yok cnm lekeler geliyo çok az göğüs hassasiyeti devam ediyo bide
Çarşamba tekrar vericem sifirlandigini görmek lazimmis disgebelige karsi

Gözün aydın cnm sağlıcakla alın kucağınıza inşaAllah :KK68:

Çok şükür bende iyiyim sadece haftasonu biraz yoruldum pek dinlenemedim. Evet zaman geçiyor gerçekten günleri sayarken geçmiyorda geriye bakınca geçtiğini hissediyorsun :) Rabbim isteyen herkese nasip eylesin
Amiiin canım teşekkür ederimm..❤

Merhaba hanımlar topige yeni dahil olanlardanım..
2 gün geciken adet sonrası ve hafif baş dönmeleri mide bulantilari akabinde dayanamadım test yaptım ve çift çizgiyi gördüm..

3 aydır evliyim ama yaşımın ilerlemiş olmasında belki her ovulasyon takibinde 2 3kez test yapmış biriyim..😁

Hatta 2 hafta önce yine test yapmıştım ve negatifti..

Adet sancılarım hafiften başlayınca bu kezde olmadı deyip kendimi adet moduna sokmuştum oyleki tatlı stogum hazırdı 😀

Yine içimde bişeyler dürttü dayanamadım ve test aldım bu kez tamamdı 😍
Evdeki mevcut testlerden de kullanıp sağlama yaptım. .yine aynı :))

Cumartesi aksai Yakınımdaki tip merkezine gidip kan testı yaptırdım. .
Betahcg 344.07 😍

Eşimin Dr arkadaşına kan testini attık hayırlı olsun ama daha bebek değil biraz daha bekleyin dedi..
Yani yolun çok başında bi haşhaş tohumu kadarız. .
Keseyi görmek için ayın 25 ini bekliyoruz..

Bu kadarı bile harika bi his..Şükür namazımı kıldım Rabbim inşallah hayırlı ise tamamına erdirir diliyorum..
Rabbim dileyen herkesi evlat sahibi yapsın inşallah..

Benim tecrube sahibi anne ve anne adaylarina sorum olacak..
Suan dahi kasık agrilarim var..
Yani adet beklediğim 19 eylül den beri ara ara sanci vuruyor..
Adet sancısı gibi bazen bazen sol kasıkta yerleşik halde..
25 ı beklemeden doktora gitmeli miyim bu ağrılar sebebiyle..
Normal mi yoksa..

Merhaba hoş geldin hayırlı olsun evet normal bi çoğu yaşadı bu ağrıları bende yaşamıştım doktora sorduğumda normal olduğunu her adet dönemi bu tara ağrılarım yasanabilcegini söylemişti korkma sakince bekle kısmeti varsa hiç birşey olmaz allahın izniyle

10.günümdeyim ve ilk defa bu kadar belirsiz ovi testim.normalde koyulaşmaya başlardı 🤔 bu ay geç olacak zaar yumurtlama 😑

Eklentiler

• 20190923_193853.jpg
    20190923_193853.jpg
    135,7 KB · Görüntüleme: 33
iyi çok şükür aramız🥰
ara ara gaz sancıları dışında huzurlu ve sabırlı bir bebek. sancı olunca yoruyor beni maalesef ama o kadar da olacak
Biz hastanelik olduk gazdan hemde 2 gün önce. Hayır günler geçtikçe azalır bizimki tersine. Damla kullanıyoruz öyle rahatlıyo ama bazen damlanın kesmediği günler oluyo bugün gibi 😅

Biz hastanelik olduk gazdan hemde 2 gün önce. Hayır günler geçtikçe azalır bizimki tersine. Damla kullanıyoruz öyle rahatlıyo ama bazen damlanın kesmediği günler oluyo bugün gibi 😅
3 aylık oldunuz, ben o aylara geçer diye umuyordum😂 hangi damlayı kullanıyorsun? bu ara uykuya çok zor dalıyor ya dalana kadar bidaha acıkıyor😂 en merak ettiğim uyku düzeni oturtabildiniz mi?

Ayy hemde nasıl zor🥺 Dün gece 2 bucukta sancım tutu serin olmasına rağmen terden sırılsıklam olmuşum çok şükür ki uzun sürmedi🙏🏻 Senin doktorda benimki gibi dururma taraftarı gününü tam doldursun istiyor. Ben 30 eylül diye bekliyordum 27 ye alındı inşallah kızım daha da erken gelmeye kalkışmaz🤲🏻 39+0 olucak cuma günü. İnşallah bebeğin hiç acele etmez 40. Haftasını tam doldurur🤲🏻 Bu arasa nasıl gidiyor hamilelik kesin kız dimi cinsiyeti? Değişme yok umarım bizim grupta cinsiyeti değişen değişene😂
Bende ondna korkuyorum 🙈 valla 3 kez 2 farklı Dr onay da verdi bana da özellikle gösterdiler kesin kız 🙈 ben de baktım onayladım yani 🙈 2 kere renkli de baktı çünkü Dr Kesinlkle kız dedi 😍
Valla hareketler arttı yürürken bile alta doğru tekmeler atıyo sanki bazen, dönme hareketleri falan hissediyorum, kasılma olarak hissediyorum ama ylanacı kasılma bu oğlanda da okuyordu, belli Bi yere toplantıyo sanırım o kasılma yapıyo. Onun dışında tetanoz aşı oldum kan değerlerim alt üst durumda 🙈 şu an 5 kutu ilaç alıyorum doğuma kadar içicekmişim.
4 kg aldım galiba 67 yi gördüm dün 🙈

Kiraz çekirdeği ısıtıp karın ve ayak altına denedin mi canım?
Bir de ben oğluma dul sonrası uzunnn masaj karın hareketleri, sonra da ayaklarına acı elma yağı, sonra sıcacık çorpa giydirip karın ve ayakları sıcak tutardım ay oğlanda ç gaz olmamıştı inşallah kızda da olmaz 🙈🙏

X