Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ablamında geç doğmasına rağmen sarılık olmuştu kızı. Benim doktor bu konularda çok hassas erken doğunca risk daha çok oluyormuş o yüzden tedbirli davranıyor. Bana kalsa geçen cuma yada cumartesi ameliyat istedim ama doktor istemiyor durabildiği kadar dursun istiyor. Bende ona çok güvendiğim için herşeyi onun eline bıraktım o ne zaman derse o olucak sancılara da katlanıyorum el mahkum🥺
Sancılar kötü canım yaa Allah kolaylık versinn 🙏🙏
Bir de son hafta gerçekten çok zor geliyor insana dimi 🙈
Doğum tarihini de Bilince hele, benim Dr da ama sezeryan olacak benim %70 80 ama tarih vermicem durABİldiği kadar dursun dedi zaten bende öyle istiyorum 40.haftaya kadar tutabilirim 🙏🙏🙈🙈
1 2 şubatta bitiyor bizimde 40 hafta1 şubat ctesi ye geliyor. 01.02.2020 olabilir bizimde 😍 tabi önceden gelmek istemese abisi gibi beklerse 🙈

Kızlarr buralar neden bu kadar sessiz. Yaz döneminden önce gayet aktifti sora seyrekleşti tatildendir dedik ama tatillerde bitti :KK70:
Bende arad bakıyorum aktiflik yok 🙈
Doğuma az kalanlar doğum telaşında, ben detaylıyı bekliyorum 28inde rahatlayacağım inşallah 🙏🙏
Hazırlıklar hazır sayılır 🙈 detaylıdan sonra hızlıca kıyafetlerini falan havalar iyice soğumadan yıkar kurutur hazırlarım.
İnşallah bizim kız da değişmez de 🙈😁 çoğu şeyi hazır nerdeyse 🙈 ufak tefek şeyleri de son aylara bırakırım

Kızlarr buralar neden bu kadar sessiz. Yaz döneminden önce gayet aktifti sora seyrekleşti tatildendir dedik ama tatillerde bitti :KK70:
Bi çoğu başka topiklere kaymış kuzucum ben dün araştırmasını yaptım 🤣😂 yazıyom yazıyom cevap gelmiyor diye 😁
Kaçak çok🤫

Bi çoğu başka topiklere kaymış kuzucum ben dün araştırmasını yaptım 🤣😂 yazıyom yazıyom cevap gelmiyor diye 😁
Kaçak çok🤫
Vay vay vay 🙈🤣 ben Bi tek buraya bakıyorum valla zaten ocak annelerinden kavgalı ayrılmıştım çok kısa girip çıktım 🤣🤣🙈🙈🙈 herkes tuhaf uymadı Bi daha takılmadım 🙈🤣

Merhaba hanımlar topige yeni dahil olanlardanım..
2 gün geciken adet sonrası ve hafif baş dönmeleri mide bulantilari akabinde dayanamadım test yaptım ve çift çizgiyi gördüm..

3 aydır evliyim ama yaşımın ilerlemiş olmasında belki her ovulasyon takibinde 2 3kez test yapmış biriyim..😁

Hatta 2 hafta önce yine test yapmıştım ve negatifti..

Adet sancılarım hafiften başlayınca bu kezde olmadı deyip kendimi adet moduna sokmuştum oyleki tatlı stogum hazırdı 😀

Yine içimde bişeyler dürttü dayanamadım ve test aldım bu kez tamamdı 😍
Evdeki mevcut testlerden de kullanıp sağlama yaptım. .yine aynı :))

Cumartesi aksai Yakınımdaki tip merkezine gidip kan testı yaptırdım. .
Betahcg 344.07 😍

Eşimin Dr arkadaşına kan testini attık hayırlı olsun ama daha bebek değil biraz daha bekleyin dedi..
Yani yolun çok başında bi haşhaş tohumu kadarız. .
Keseyi görmek için ayın 25 ini bekliyoruz..

Bu kadarı bile harika bi his..Şükür namazımı kıldım Rabbim inşallah hayırlı ise tamamına erdirir diliyorum..
Rabbim dileyen herkesi evlat sahibi yapsın inşallah..

Benim tecrube sahibi anne ve anne adaylarina sorum olacak..
Suan dahi kasık agrilarim var..
Yani adet beklediğim 19 eylül den beri ara ara sanci vuruyor..
Adet sancısı gibi bazen bazen sol kasıkta yerleşik halde..
25 ı beklemeden doktora gitmeli miyim bu ağrılar sebebiyle..
Normal mi yoksa..

Sancılar kötü canım yaa Allah kolaylık versinn 🙏🙏
Bir de son hafta gerçekten çok zor geliyor insana dimi 🙈
Doğum tarihini de Bilince hele, benim Dr da ama sezeryan olacak benim %70 80 ama tarih vermicem durABİldiği kadar dursun dedi zaten bende öyle istiyorum 40.haftaya kadar tutabilirim 🙏🙏🙈🙈
1 2 şubatta bitiyor bizimde 40 hafta1 şubat ctesi ye geliyor. 01.02.2020 olabilir bizimde 😍 tabi önceden gelmek istemese abisi gibi beklerse 🙈
Ayy hemde nasıl zor🥺 Dün gece 2 bucukta sancım tutu serin olmasına rağmen terden sırılsıklam olmuşum çok şükür ki uzun sürmedi🙏🏻 Senin doktorda benimki gibi dururma taraftarı gününü tam doldursun istiyor. Ben 30 eylül diye bekliyordum 27 ye alındı inşallah kızım daha da erken gelmeye kalkışmaz🤲🏻 39+0 olucak cuma günü. İnşallah bebeğin hiç acele etmez 40. Haftasını tam doldurur🤲🏻 Bu arasa nasıl gidiyor hamilelik kesin kız dimi cinsiyeti? Değişme yok umarım bizim grupta cinsiyeti değişen değişene😂

Günaydınn şeker kutularımm bata 3:halay::halay:
Benimm gördüğümüü göreeenn varmıııı 🥰🥰
bir gördüm bir göremedim oyüzden net gördüm diyemiyorum bencede bidaha yap bida bidaha :KK70:
Bende arad bakıyorum aktiflik yok 🙈
Doğuma az kalanlar doğum telaşında, ben detaylıyı bekliyorum 28inde rahatlayacağım inşallah 🙏🙏
Hazırlıklar hazır sayılır 🙈 detaylıdan sonra hızlıca kıyafetlerini falan havalar iyice soğumadan yıkar kurutur hazırlarım.
İnşallah bizim kız da değişmez de 🙈😁 çoğu şeyi hazır nerdeyse 🙈 ufak tefek şeyleri de son aylara bırakırım
Bende buradan ilk zamanlar daha çok paylaşıyordum da hamiş olamayan ve üzülen arkadaşlarımız olması ve yanlış anlaşılması nedeni ile de detaylara pek girmiyorum öyle olunca da çok konu konuşamıyorum :KK70:
Kaçak çok🤫
onlarda burda konuşamadıklarını ve benzer durumda olanlarla paylaşımda bulunmak içindir bende başka topikte yazıyorum ama bura ilk göz ağrım buranın yeri ayrı :)

Vay vay vay 🙈🤣 ben Bi tek buraya bakıyorum valla zaten ocak annelerinden kavgalı ayrılmıştım çok kısa girip çıktım 🤣🤣🙈🙈🙈 herkes tuhaf uymadı Bi daha takılmadım 🙈🤣

Senle yakınız canım 1 hafta var aramızda :)

İtiraf edeyim bende bu aralar ekim annelerinde biraz daha fazla zaman harcıyorum🙈
😊😊 ister istemez orada bilgi ve paylaşım olarak daha fazla içerik bulduğumuzdan kayıyoruz ama burası hep farklı benim içinde sadece ben hamile değilken üzülüyordum hamile arkadaşların konuşmalarına ondan pek bişey yazamıyorum şuan

😊😊 ister istemez orada bilgi ve paylaşım olarak daha fazla içerik bulduğumuzdan kayıyoruz ama burası hep farklı benim içinde sadece ben hamile değilken üzülüyordum hamile arkadaşların konuşmalarına ondan pek bişey yazamıyorum şuan
Doğru daha fazla bilgi oluyor. Burası tabi bizim için daha farklı bütün heyecanlarımızı burada yaşadık😍

Ağırlaştık anacım önceden 10 dakikada yapılan iş 1 saate bitiyor :KK70: e tabi bebenin hazırlıkları, Kasım anneleri, Aralık anneleri şu bu derken buraya daha seyrek uğramaya başladım 🙈

X