Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde yarın tam 19 oluyor doktorum 18 haftadan sonra olur dedi bende yarına aldım randevu erken olurmu bilemedim şimdi
Kuzum benım gittiğim doktor 21-24 hafta arası bakıyordu sadece kendi doktorumda 21 de git dedği için myle gittim 18 çok erken yine doktorun bilir en doğrusunu .
İstersen randevu alcağım doktora bir sor kaç haftalarda bakmak daa iyi olur diye .

İyiyim kuzum çok şükür, pazar günü küçük bi trafik kazası atlattık çok bakamadım buralara kaç gündür.. Sen nasılsın nasıl gidiyor?
Cok gecmis olsun canım ya Allah esirgemis Allah görülmez kazadan beladan korusun bende iyiyim şükür cnm biraz grip dışında ayni vala ya ev isi cocuk gelen giden bayram oncesi temizlik diyet full devam

Acelesi yok kuzuum önümüzde daha çok gün var, ayrıca söyledigin isimlerde çok hoş
Oğlun erkek mi bekliyorduuuu , kıyamam ya beklentisini alamadı. Zamanla alışır inşallah kız kardes fikrine . Çok sevecekte iştee

Canımm çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun
Sadaka verin
Allah razı olsun kuzum benim çok şükür ucuz atlattık kimsede bir şey yok, ipek böceğim de iyi Sinem abla hatırlattı bana da sabah, mutlaka vereceğim başımızın gözümüzün üstüne

Allah razı olsun kuzum benim çok şükür ucuz atlattık kimsede bir şey yok, ipek böceğim de iyi Sinem abla hatırlattı bana da sabah, mutlaka vereceğim başımızın gözümüzün üstüne
Cnm çok cok gecmis olsun
Iyi olmanıza çok sevindim rabbim bir daha yasatmasin ins

Çok şükür canım şimdi nasılsın
Araba kazası mu
Aynen kuzum trafik kazası, iyiyim çok şükür hiçbir şeyim yok başımı çarptığım için pazar gecesi uyutmadı doktor pazartesi işe gelmedim evde dinlendim o yüzden dünden beridir de işteyim, birazcık ellerim acıyor o kadar

Çevremizde hiç erkek bebek yok, hep kız bebekler gördü, parkta yaşıtı erkeklerle oynar ama çevrede ağırlık kızlarla oynamayı sever şimdiye kadar asla kardeş lafını konuşmamıltık, ben sordum ilk kez kardeşin ne olmasını isterdin kız olsa ne güzel olur x kardeşler gibi. Birden aaaaa hayır ben erkek kardeş olsun isterim dedi Dr da duydu Dr un yanında da söyledi, Dr aman sakın Bi kaç ay sormayın konuşmayın unutsun yoksa çok kıskanır dddi. Hayatta şimdiye kadar kıskançlığını görmedim olursa ilk Kez kıskançlık yapacak zaten şu an sadece oğlanın adapte olmasını bekliyoruz daha 5 ay var zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…