Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
can09e can09e abla seninde gözün aydın seninde bebişin iyiymiş çok sevidim
büyümüş fasulye :KK70:
sağol kuzumm büyümüş valla :) plesenta önde dedi hematom var dedi geçer dedi geçmezse de sıkıntı yok sezaryen olur dedi. dinlen ağır iş yapma dedi inşallah hep iyi olurlar ya.

Bencede. Sıkıntı olmayanlar sık ilişki ile kalabilir. Biz 4 5 ay hep sık ilişki denedik, gün aşırı denedik yok tutmadı. Ramazandan dolayı ki ben 2 3 kez tek ilişki ile hep hamile kalmıştım. Bu defa da öyle oldu, sık ilişki gün aşırı bize fayda etmedi. Hep de ıvu günleri olmuştu ilişki. Ama bizimde tek ilişkiyle tuttu 🙏 bende sperm sıkıntısı olanlar Kesinlkle perhiz uygulamalı bende nette hep araştırmıştım
katılıyorum bizimde hep sık ilişki oluyordu bebiş olmuyordu :)
ramazanda işler kesattı :KK70: yumurtlama haftasında 2 ilişkiyle hamile kaldım bende.
ve 4-5 gün perhizli.
bizimde ileri hız düşüktü.

Lepistesb Lepistesb

sağol kuzumm büyümüş valla :) plesenta önde dedi hematom var dedi geçer dedi geçmezse de sıkıntı yok sezaryen olur dedi. dinlen ağır iş yapma dedi inşallah hep iyi olurlar ya.
Abla aynı benim oglan da öyleydi aşağıda tutunmuştu ve kanama bölgesi vardı bir gün çok şiddetli kanamam oldu sonra kesildi kendiliğinden nur topu gibi doğdu sonra 4 kg hic birşey olmaz korkma Allahın izniyle 🙏sadece dinlenmen lazim biraz o kadar Rabbim sağlıkla kavuştursun insallah

Kizlar salı günü tekrar il dışına çıkmak zorundayız arabayla geçen haftada gitmiştik surekli seyehat sikinti olur mu bilmiyorum gebelik varsa bu idrar testlerinden de fayda yok kan versem bugün çıkar mi ki öğrenmek için 🙈çok karisiğim ya
özelde verme durumun yok mu en geç 1.5 saate çıkar evet sıkıntı olabilir tutunma aşamasında mecburi mi ki? mecburiyse de sık mola molalarda yürüyüş:)

Abla aynı benim oglan da öyleydi aşağıda tutunmuştu ve kanama bölgesi vardı bir gün çok şiddetli kanamam oldu sonra kesildi kendiliğinden nur topu gibi doğdu sonra 4 kg hic birşey olmaz korkma Allahın izniyle 🙏sadece dinlenmen lazim biraz o kadar Rabbim sağlıkla kavuştursun insallah
yorma sende kendini ablaa dikkat et :)
allahın izniyle sağ salim kucaklarımıza alırız inşallah.
lekelenmeler var.. iş yapmamaya çalışıyorum ama işteyim zaten yatma falan yapılamıyor tabi.. dün de ütü vardı yarı oturdum yarı ayakta yaptım.. napcan mecbıır:) inşallahh sağlıkla gelsinler aminn

lekelenmeler var.. iş yapmamaya çalışıyorum ama işteyim zaten yatma falan yapılamıyor tabi.. dün de ütü vardı yarı oturdum yarı ayakta yaptım.. napcan mecbıır:) inşallahh sağlıkla gelsinler aminn
sorma abla iş ve evişi aynı anda zor bide sizlerin çocuguda var allah yardımcınız olsun :)
benimde ütüm varda bakim belki bu akşam yaparım.
haftasonu buzdolabı mutfak dolapları fln giriştim cok yorgunum :KK70:

sorma abla iş ve evişi aynı anda zor bide sizlerin çocuguda var allah yardımcınız olsun :)
benimde ütüm varda bakim belki bu akşam yaparım.
haftasonu buzdolabı mutfak dolapları fln giriştim cok yorgunum :KK70:
amiiin.. zor valla yaa.. sen de dikkat et yine de kuzum Allah muhafaza

Lekelenmeler bende de oldu..Doktor herhangi bir sorun ya da sebebini görmuyorsa hiç sikinti değil canım..İlk 7.hafta sonra 10 sonra sanırım 14 ve 20.haftada bile 😅
İnşallah sağlık sıhhatle gelsinler dünyamıza 🙏 Tedbiri elden birakmayalim ama kötü de düşünmeyelim,dua edelim bolca..
İkinci leke durumunda nasıl ağla ağla bir hal olmuştum hey gidi 🙈

X