Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağol canım cevap verdiğin için sabah dr a gittim film istedi ama eğer hamilelik şüphesi bile varsa işlem yapmayalim dedi biraz da enf luymus disim ilaç yazdı kesinleşince gel işlemi o zaman yapalim dedi
Geçmiş olsun canım 🙏 aslında dişleri gebelik öncesi baktırmak lazım. Gebelikte beraber sıkıntı da çıkma ihtimali artıyor 🙄

banada antibiyotik vermişti iltihaptan dolayı şişmişti dişim ama ertesi gün başka doktora daha gitmiştim oda yerinde olsam kullanmazdım tuzlu karbonatlı su ile gargara yap demişti
Çok emin konuştu dr hamilelik bile olsa hic sorun olmaz kullanabilirsin dedi ama bende bir tedirgin olmadım değil 🤔

Aynen canım bakalim ben en iyisi ilacı içeyim ilerlemeden belki gecici de olsa çözüm olur

bana augmentin vermişti hatta 1 tanesii içmiştim sorada bıraktım 20 lik dişim iltihap etmişti benim yarısı gömülüydü 1 hafta sora ameliyat olacaktım bebiş olunca sora vazgeçmiştim diğer doktor öyle söyleyince

bana augmentin vermişti hatta 1 tanesii içmiştim sorada bıraktım 20 lik dişim iltihap etmişti benim yarısı gömülüydü 1 hafta sora ameliyat olacaktım bebiş olunca sora vazgeçmiştim diğer doktor öyle söyleyince
Anladım canım çok geçmiş olsun benim yüksek ihtimal kanallık dişim bana ROVAMYCINE diye bir ilaç yazdı prospektüs de hamileler kullanabilir yazıyo çok emin konuştu dr da bir kaç kez sordum çünkü içtim bakalim ağrının durumuna gore artık

Aynen canım bakalim ben en iyisi ilacı içeyim ilerlemeden belki gecici de olsa çözüm olur
Bende boğaz enfeksiyonu olunca ateşim çıktı riski önlemek için bu ilacı vermişti doktorum iki üç defa kullanınca kesmişti zaten

Kızlar geçen aya göre bugün bAt günüm
Ama geçen ay bir gün erken gelmişti
Herhangi bir akıntı ,leke olmadı geçen günkü lekelerden sonra
Yarın sabah test yapicsm olmazsa
İnşallah iyi haber veririm
Goguslerimde hassasiyet var
Her regl öncesi olan ödem yok ama karnim sis
Benden şimdilik bu kadar☺️

Benden şimdilik bu kadar☺
Ayy hadi inşallahhhhhhh :dua:

Doktor voleybol basketbol gibi gerekli yönlendirmeleri yaparsınız daha da uzun olur kemik yapısı çok müsait, zaten uzun boylu bi kız dedi şok olduk hiç beklemiyorduk :KK200: Kızımı manken yapıcam diyorum evde iki de bir babası sinir oluyor :KK70:
Benim oğlanda hep uzundu Dr hep derdi, şu an hala yaşıtlarından uzun mesela belli baya uzun olacak 🙈 şimdi kıza da öyle diyor uzun boylu gidiyor bizimkide bakalım 😍 genetik yani ama Bi yerlerden ya anneden ya babadan alıyorlar

Günayyyydınnnn cnm adetlerin düzenli mi peki canım hormon tahlillerinde onaylıyor mu polikistik olduğunu sadece ultrasonda mi öyle gözüküyor ki bende hormonlarda degerlerim normal mesela ultrasonda baktığında polikistik görünümü var demişti Rabbim ol dedi mi inan hiç bişy engel değil canım sıkma canını

Günaydın canım hayırlı cumalar

merhaba ayni durumu bende yasiyorum adetlerim duzenli hormon degerlerim normal ama ultrasonda polikistik gozukuyor siz neler yasadiniz bu surecte

Benden şimdilik bu kadar☺
inşallah bebişin gelmiştir canım :KK200:

Benim oğlanda hep uzundu Dr hep derdi, şu an hala yaşıtlarından uzun mesela belli baya uzun olacak 🙈 şimdi kıza da öyle diyor uzun boylu gidiyor bizimkide bakalım 😍 genetik yani ama Bi yerlerden ya anneden ya babadan alıyorlar
Yerim ben senin kızçeni, bi mankenimiz daha mı geliyor :KK200: :KK200:

Yerim ben senin kızçeni, bi mankenimiz daha mı geliyor :KK200: :KK200:
Ay valla inşallah, ben kız fikrine alışıyorum yavaş yavaş ama haftaya erkek derse de şaşırmiyim diyorum yinede 😁🙈😍 bizim oğlana anlatmaya çalışıyorum kız kardeş gelir belki diye o da kızları normalde daha çok sevr ama tutturdu ben erkek kardeş istiyorum erkek gelsin diye 🙈🙈 çocuğun içine mi doğuyor acaba dedim bakalım 😁

Ay valla inşallah, ben kız fikrine alışıyorum yavaş yavaş ama haftaya erkek derse de şaşırmiyim diyorum yinede 😁🙈😍 bizim oğlana anlatmaya çalışıyorum kız kardeş gelir belki diye o da kızları normalde daha çok sevr ama tutturdu ben erkek kardeş istiyorum erkek gelsin diye 🙈🙈 çocuğun içine mi doğuyor acaba dedim bakalım 😁
Valla 16.haftaya kadar hiç belli olmuyor o işler mariam, kız diyorlar erkek çıkıyor erkek diyorlar kız ama senin gönlünden geçen neyse o olsun inşallahhh :KK200: :dua:

X