Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bu arada artık toparlamaya karar verdim :)
Eşim çok üzülüyor ben böyle oldukça onu gördüm 15 gündür.. onu böyle üzmeye hakkım yok diye düşündüm..
Dün akşam spora yazıldım, yarın da diyetisyene gideceğim..
1 ay sonra da tatile çıkıcaz zaten.. bu süreçte biraz da kilo vereyim dedim.. yeni bebik için :) ya da bebikler için artık ne çıkarsa bahtımıza :)
Ben kilo veremeden hamile kaldığım için çok üzülmüştüm yalan yok.. 67-68 le hamile kalmıştım. 11 haftalıktı ben 71 kiloydum :/
Şuan da 70 kiloyum hedefim 3 ay içerisinde 60-62 görmek :)

biraz kafamı bu şekilde oyalayayım diyorum :)

Evet bir sorun var sanırım, giremiyorum yoksa banlanıyor muyum
dün reklam vermiştim G gamzeli_bebis sen yaptırdın dimi
En guz
Cok guzel dusunmussun bende 65le hamile kaldim yana yakila pilates yoga arioym ama oda 3. Aydan sonra baslaniyomus. Hep derdim kilo vermeden kalmamliym diye kilo alip kaldim

cok iyi düşünmüşsün kübiii hem kendini daha iyi hissedersin hemde sporla fln uğrasırken bi bakmışsın bebiş gelmiş inşallahhhh

Kızlar akşama ne yemeğiniz var. Ben yemek yaparkende yiksindipim için hiç yemek yapasım yok ama acıkıcam birazdan ne yapsamda karnımı doyursam hem sağlıklı olsa diye düşünüyorum

Antalyaya hamile kalmazsam bende gitmeyi düşünüyorum bu sene bizde eylülde cikcaz hamile kalırsam gitmem ama havuza giremem denizi çok tuzluymus ama ayvalığa gittim cunda adasına felan çok güzel denizi he muazzam acıksan bile dibi çok net görüyorsun tertemiz suyu hamile kalırsam ozamana kadar tekrar oraya gidebilirim o derece sevdim ❤

Benim adamda pamuk gibidir, sakindir bağırıp çağırma huyu yoktur. Duygusaldır, adamdan sıkıntım yok ya aile kültürleriyle benimki hiç uyuşmuyor

Sen göçmendin galiba dimi kültürel ne bakımdan dediğini bilmiyorum yani neyi kastettiğini anlamadım sıkılar mi sürekli iç iceler o bakımdan mi şuan beynim almıyor

Neyden tırsıyor onu anlamadım

Sanıyor orda savaş var ablamların oturduğu yer nusaybin bem ona anlatırdım önceden geldiğimde bomba silah sesleri duyulur görülürdü zannediyo oralarda karışık helu p görmediği için tv de bildiği kadar o yüzden galiba bende aksine orayı insanını çok seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…