Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kendine cevap vermende ayrı bi olay tabi :KK70: :KK70: bizde istanbul dışına yerleşmeyi düşünüyoruz :KK70: hatta maddi olasılıgımız el verirse direk yurt dışı :KK70: eee bi ingiliz kraliyet ailesinden prens yetiştirmek kolay degil :KK70: atacanı da sana kitlemeyi düşünüyorum :KK70: :KK70:
Ben öyle bi kadınım kızım, cevap verirken kendimi bile ayırmam düşün :KK70: Yurt dışına yemez bizim el veremez olanaklar ama şehir dışı diyoruz bizde :KK70: Atacan'ı internetten önüme gelene sahiplendiririm ona göre :KK70:

yokkk ben kızım da olursa kimselere vermem :KK70: dedim ya onu da kız kurusu olarak yetiştiricem :KK70: 40 yaşına kadar en az 4 üni bitirecek okusun okusun dursun kızımda :KK70: (ben evililige karşıyım) :KK70: ben yandım kimse yanmasın peşindeyim :KK70:
Evlilik zor ama güzel yanlarıda çok neden çocuklar bundan mahrum yaşasınlar ki. Kızım okulunu bittirsin sevsin aşık olsun gelsin evlendireyim mimiğimi dünyanın en güzel seyi anneliği tatsın😂

kaldı ki belki de en güzel evlilik geçirenlerden biri sayılırım ama yinede istemiyorum :KK70: :KK70: evlilik gereksiz birşey boşuna verilen büyük sorumluluk bence gerek yok yaşlanmaya :KK70:
İnşallah mutluluğunuz kat kat artar canım🤲🏻 Tabi ki dünyanın en zor seyi evlenmek ama doğanın kanunu birde insan sevince engel olamaz ki kendine

Evlilik zor ama güzel yanlarıda çok neden çocuklar bundan mahrum yaşasınlar ki. Kızım okulunu bittirsin sevsin aşık olsun gelsin evlendireyim mimiğimi dünyanın en güzel seyi anneliği tatsın😂
canım hamilelgin güzel geçiyor olabilir benimde çok güzel geçiyor en ufak bir sıkıntı sorun yaşamadım ama dogum yapacagın gün de dahil ondan sonra yaşacaklarının farkındamısın :KK70: :KK70: gece uykusu yok bırak gecei uyku yokkk sorumluluk en üst seviyede ve ömür boyu asla önceligin kendin olmayacaksın hep senden önce çocugun gelecek :KK70:

canım hamilelgin güzel geçiyor olabilir benimde çok güzel geçiyor en ufak bir sıkıntı sorun yaşamadım ama dogum yapacagın gün de dahil ondan sonra yaşacaklarının farkındamısın :KK70: :KK70: gece uykusu yok bırak gecei uyku yokkk sorumluluk en üst seviyede ve ömür boyu asla önceligin kendin olmayacaksın hep senden önce çocugun gelecek :KK70:
Çok şükür arada zorlanaam da çok sıkıntı yaşamıyorum. Zaten şimdiden öceliğim oldu belki çok zor çocuk büyütmek yetiştirmek bu dönemde hele ki ama o sevgisi herseyi göze aldırıyor bana🥰❤️

X