Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kusura bakma ben hamilesin sandım aklımda niyeyse öyle kalmış.
belkide yerleşme kanaması falandır üzme kendini hemenn belki tutunmuştur bebişin
inşallah sonucun pozitif cıkar 22ssi benim doğum günüm :KK70: inşalalh cok mutlu dönersin o gün hastaneden
İnşallah malum olmuştur hamileyimdir kız 😊 ayy inşallah cnm ya dua edin

Hadi ya sag salim kucağına alır inşallah yerlesmedir kuzum bnmde o zaman ya
Canım transferden sonra 2 hafta içinde bunlar olabılıyomuş
LEKELENME YA DA KANAMA MI VAR? PANİK YOK…

Kanama veya lekelenme bu iki haftalık süreçte olabilir. Ve kahverengi bir akıntı da. Endişe etmemeye çalışın. Çünkü bu durum gebelik sonucu açısından hiçbir öneme sahip değil. Çok endişelendiyseniz doktorunuzla görüşün.

Canım transferden sonra 2 hafta içinde bunlar olabılıyomuş
LEKELENME YA DA KANAMA MI VAR? PANİK YOK…

Kanama veya lekelenme bu iki haftalık süreçte olabilir. Ve kahverengi bir akıntı da. Endişe etmemeye çalışın. Çünkü bu durum gebelik sonucu açısından hiçbir öneme sahip değil. Çok endişelendiyseniz doktorunuzla görüşün.
Cok saol kuzum rahatladım biraz sayenizde durdu zaten devamı gelmez inşallah

yaaaaaaa cok sevindimmmm herşeyin normal olmasınaaa gözün aydın canım benim hep böyle devam etsin inşallah kız olmasınada cok sevindim inşallah değişmez bi erkk bi kız olmuş olurlar :KK70:
resmini atsana bakalım benimkiyle kıyaslıcam ben senin usg resminide erkeğe benzetmiştim kendiminkide erkeğe benzettim yani benimkide kız olabilir ihtimal var :KK70: :KK70: :KK70:
Çok sağol canımm 😍😍🙏🏽🙏🏽 valla cinsiyet sormadım, dr dedi öğrenmek istermisiniz aa dedim belliyse tabi 🙈 normalde söylemem belli olmaz ama bu kız açmış bacakları %90 kız dedi yani 🙈😍🙏🏽 sağlıklı olsunlarda yeterki yaa .. eve gideyim aticam camım cenaze evindeyiz daha

Kuzum ben aşılama oldum gecen hafta pazartesi 22 sinde kan testi demişti doktor bat 23 bugun nedensiz hafif Bi kanama oldu bebek var mı yok mu onu bile bilemiyorum ki doktorumu aradım 5 günlük progestan igne söyledi durmasa yarın Bi daha konusalım dedi igne mi oldum devamında gelmedi kanamın neden oldu anlamadım ki 😔
Canım ben de aşılama oldum aşılamadan sonraki 9. Günümde çok az sulu gibi açık kahverengi leke geldi 😞 çok üzüldüm adet olucam sandım 🥺😭 bu durum 3 gün ve her öğlen oldu. Bugün şimdilik lekelenme yok. 🥴 Bat 19-20 görünüyor Perşembe inşallah kan tahlili yaptırıcam bi umutla 🤲🏼🙏🏽 Cuma da hastaneye gidicem

X