Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba benim değerlerim şu şekil cıktı acaba nasıl bilginiz varmı fsh :7,29 lh : 3,24 e2: 95,84 amh :0,7 yaş 35 adet kanamam idrardan sonra lavaboya akıyor onun harici pek kanamam olmuyor
Merhaba, amh biraz düşük sanırım ama doktorunuz daha iyi değerlendirir tabi, muayenede yumurta rezervinin durumuna bakınca da bilgi veriyorlar genelde. İnşallah hayırlı haberlerle gelirsiniz.

Kuzum gözün aydınn :nazar: Ben nerdeyse 11.haftaya kadar vajinal baktırdım, hiçbir problem olmaz. O zaten sıkıntılı bir şey olsa hiçbir doktor kullanmaz için rahat olsun
Çookk teşekkür ederim canım benim 🥰 içim rahatladı yorumları okuyunca doktoruma güveniyorum gerçi ama yine de bi tedirginlik oluyor 🙈

İşte canım maalesef öyle oluyor, senin ailen uzaktaysa bu durumu fırsat gibiymiş gibi kullanıp çocuğu hep kendilerine çekmeye çalışırlar, süreklii laf sokarlar, maalesef hbir faydaları yok ama eşime sürekli yardımcı oldukalrını söylerlerdi. Hala öyle benle asla konuşmazlar kv görümce, eşimle konuşurlar msjlaşırlar artık 40 yaşında adam nasıl dolsueuyolarsa doldursunlar bakalım. Çok sıkılıyorum bu defa bende çbişey paylaşmak istemiyorum benimle vakit geçirmek yerine kalan vktini ailesine koşuyorsa kendi bilir. Gittikçe uzaklaşıyor inşallah aklı başına gelir. O uzaklaşmıyor da ailesi sürkli yanına çekiyor. Evlenene kadar ailesini ayda yılda gören konuşan zaten biz evlndik benim eşim kıymete bndi bütün sülalasi söyler, eskiden eşimi hiç aramazlarmış hele oğlan doğduktan sonra resmen beni itip eşim ve oğlumu sürekli yanlarına çekmeye çalışırlar beni kötülemeye çalışırlar ben hiç umursamamaya çalışıyorum biriktiriyorum daha doğrusu. İnş sizin öyle olmaz canım yaa.. doğumda benim annem gelip 5 gün kaldı burnundan getirdiler kadının, annen gitsin biz varız annen gitsin biz varız. Anneö gitti kimse kapımı çalmadı. Başladılar misafir yığmaya ben şok olmuştum bide hzırlık yptırmaya çalışıyolardı. Hergün 4 5 kişi gün oturması gibi misafirliğe geliyorsu en son kızıp kavga edince konu kapanmıştı
😞

of canım cok anlayışsızlar :KK43:
allah yardımcın olsun onların arasında.
inşallah hata yaptıklarını anlayıp düzelirler ne diyim :KK43:

sizin iyi olmanıza bakcaklarına kendi yanıma çekim diye düşünmek ne kadar saçma ya çeksen nolcakk sanki allah akıl fikir versin.
Aynen öyle canım bana da çok tuhaf geliyor alıştım gerçi de bu hamilelikten dolayı çok hassaslaştım sanırım.. kendileri bilir

Kızlar 2 li test için 240 tl fiyat verdi hastane normalmi bu test için. Yaptırmayanlarda oluyormuş ama yaptrmakta fayda var değilmi?. Birde bebeğe zararı varmı bu testlerin?
Ben yaptırmadım sadece ense kalınlığına bakmıştı kesin tanı koyulmadığı için anneye bırakılıyor bende etkilenmemek için yaptırmadım kuzum ama zararı yok hata payı olduğu için istemedim açıkcası

İşte canım maalesef öyle oluyor, senin ailen uzaktaysa bu durumu fırsat gibiymiş gibi kullanıp çocuğu hep kendilerine çekmeye çalışırlar, süreklii laf sokarlar, maalesef hbir faydaları yok ama eşime sürekli yardımcı oldukalrını söylerlerdi. Hala öyle benle asla konuşmazlar kv görümce, eşimle konuşurlar msjlaşırlar artık 40 yaşında adam nasıl dolsueuyolarsa doldursunlar bakalım. Çok sıkılıyorum bu defa bende çbişey paylaşmak istemiyorum benimle vakit geçirmek yerine kalan vktini ailesine koşuyorsa kendi bilir. Gittikçe uzaklaşıyor inşallah aklı başına gelir. O uzaklaşmıyor da ailesi sürkli yanına çekiyor. Evlenene kadar ailesini ayda yılda gören konuşan zaten biz evlndik benim eşim kıymete bndi bütün sülalasi söyler, eskiden eşimi hiç aramazlarmış hele oğlan doğduktan sonra resmen beni itip eşim ve oğlumu sürekli yanlarına çekmeye çalışırlar beni kötülemeye çalışırlar ben hiç umursamamaya çalışıyorum biriktiriyorum daha doğrusu. İnş sizin öyle olmaz canım yaa.. doğumda benim annem gelip 5 gün kaldı burnundan getirdiler kadının, annen gitsin biz varız annen gitsin biz varız. Anneö gitti kimse kapımı çalmadı. Başladılar misafir yığmaya ben şok olmuştum bide hzırlık yptırmaya çalışıyolardı. Hergün 4 5 kişi gün oturması gibi misafirliğe geliyorsu en son kızıp kavga edince konu kapanmıştı
Ayni seyi yasiyorum bende. Kaynanamlarla aile binasindayiz gorumce kv elti ne ararsan var. Hamile kalmadan once surekli lafini ettiler 1.5sene olmayinca. Hamile kaldim sevindiler ettiler falan neyse. Suan hicbiriyle konusmuyorum. Hicbiri de kapimi calip sormuyor nasilsin biseye ihtiyacin varmi diye. Anlayisli insan bulmak zor bu devirde. Allahtan esim herseyi goruyor ve yanimda.

X