Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum sen şimdi zeynep kamile 1 boş gebelik desen bakmadam kapıdan 3 düşükten sonts gel der. Bazıları şöylr yapıyor 3 düşüğm var diyip gidyor. Ücretsiz yaptıeıyolar. Elinde senin 1 belgen var, 2 tane de atıyorum evde düşük yaptım 6 7 haftalık desen bakabilirler. Ben özeldr yaptırdım 700 800 falandı 3 4 yıl önce. 1500 çok fazla. Eğer ki zeynep kamile gitmezsen. Güzrl bi.dr bul kendine. Ben kendim cpraspin 100lük içsem gebe kalana kadar ve gebelikte diye görüş al. Zararı olurmu bana de. Çünkü benim çok arkadaşım pıhtılaşma olmadan kullandılar hep dr ları önermiş. Bebek güzel gelişsin diye.

Maria26 doktorla konuştum varisler bise olmaz diyor coraspirini sordum kullanabilirsin diye şimdiden başlasam bise olurmu acep
Heh bak o zaman coraspin 100lük al kanama lekeler varken sakın kullanma. Bitsn iyice temizlen başla içmeye. Regl olmaya 1 2 gün kala bırak içme. Yoksa zararı yok ya içebilirsin. Bir de her dr a gidişinde bildir eşinde bilsin tabi.Allah korusun bi problem kaza olur yaralanma Allah korusun yanımdakinin bilmes gerek. Bi ilaç yazarken herhangi dr bildir kullandığını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…